Jump to content

Оплакване от "админ" ли каквото е там - glezlaaa;

sodeepinyou

Recommended Posts

1. Име на админа / glezlaaa; 
  2. IP и SteamID на админа ( някои админи имат правата си на IP или SteamID ) / Интересна точка, жалко че няма как да го видя вече.
  3. Причина поради която се оплаквате ( обяснете на кратко ситуацията ) / Несправедлив бан.
  4. Доказателства с които да потвърдите думите си ( Demo.vol1 ) / Линка е активен 1 седмица.
  5. В кой сървър се е развила случката / AWP India  

Първодействието от предишната тема: 

Действието (когато тя влиза) се развива ако не към средата, то 10-15м преди края на демото. Интересното в случая е как другите 2 дами Awesome и Cs_manqchka :P правят разлика между псувни/обиди, докато третата ви дама (айде от мен да мине) разбира думите sadnqr maluk за големи обиди и едва ли не получавам гаг, докато другия лешник обижда на поразия. Малко след гага ми напушения (играч от нейния отбор (ако не се лъжа)) се вижда как пуска една крилата фраза, която би трябвало да се накаже вече със съответния плъгин (гаг).

[ Същия проблем се вижда и в другата тема с N, като се обръща към мен с 'tupo parche' и въпреки това, пак липсата на плъгина от страна на админчето ви не се усеща (но при мен играе ролята на бан). ] 

Точно в края на демото, преди да ми падне нета се вижда как ми изкарва причина за гага, а именно точно тези две думи - sadnqr maluk

И за това вече имам бан с трайност 1 седмица? 

Nice job.

Ти кога най-сетне ще разбереш, че гага ти не беше заради тея твои думи, а заради това, че въпреки че ви предупредих няколко пъти не се спряхте и докато го предизвикваше и не спираше да му пишееш той написа нещо обидно (не помня какво), след което ви гагнах и 2мата. Бана ти беше, защото при толкова гагове и сменяне на ник не се спря и съответно реших, че е нужен бан за да се успокоиш малко. Различавай админи и випове не всички дами, които са били там са админи мойто момче. 

Писал си, предизвиквал си обиди и нападки изял си гаг, ако не си писал нищо ако не сменяше никове преди да ти изтече гага, ако не се заяждаше и с мен нямаше да се стигне и до бан. Колкото и демота да качиш не смятам, че съм направила нещо грешно! 

• Upvote 2

Преди 17 минути, gLezla ^.^ said:

Ти кога най-сетне ще разбереш, че гага ти не беше заради тея твои думи, а заради това, че въпреки че ви предупредих няколко пъти не се спряхте и докато го предизвикваше и не спираше да му пишееш той написа нещо обидно (не помня какво), след което ви гагнах и 2мата. Бана ти беше, защото при толкова гагове и сменяне на ник не се спря и съответно реших, че е нужен бан за да се успокоиш малко. Различавай админи и випове не всички дами, които са били там са админи мойто момче. 

Писал си, предизвиквал си обиди и нападки изял си гаг, ако не си писап нищо ако не сменяше никове преди да ди изтече гага, ако не се заяждаше и с мен нямаше да се стигне и до бан. Колкото и демота да качиш не смятам, че съм направила нещо грешно! 

Иска демо, качих демо - сега излиза, че дори няма и да го погледнеш. Поредното доказателство, че жената угодия - няма.

Ако очакваш да мълча, докато ме обиждат - нещо си в грешка? Ти ще стоиш ей така, безпристрастно и няма да обръщаш внимание ако някой те обижда или се заяжда с теб (аз съм живо доказателство, че няма да стоиш като пукал, напротив) - тогава защо очакваш аз да го направя, след като ти не би?

Логиката ти нещо куца? Не съм нарушил правило, нормално е в сървъра да се напише някоя друга дума, да се хвърли някое изречение с 'бот', 'кашон', 'слаб' и т.н. не виждам причина или нещо нередно в това, но да получа гаг за това? Таш*к.

Ти не виждаш къде си сгрешила - аз също не виждам къде съм сгрешил, при положение, че не съм обидил никого. Гаговете бяха точно 2, смяната на ник, точно 1 път (никъде в правилата ви не пише, че не мога да си сменя ника когато си пожелая (освен за манипулация на топа, което в случая - НЕ правя).

И на трите ви префикса е VIP [ако не се лъжа, но и другите две дами също имат права], което е без значение в случая (префикса).

Виж сега приятел не се сдържам защото и аз се срещам с такива като теб всеки ден.Първото което е вижда се на демото ,че и двамата бивате гагнати второ ти вместо да си изтърпиш гаг-а ти тръгваш да се заяждаш какво очакваш тогава?И на това демо и на другото видях как нарочно тя не ти отговоря за да спреш и да не те банва но ти продължаваш да напираш.Дръж се малко на положение.

• Upvote 3

Преди 11 минути, OneVsAll` said:

.... ти вместо да си изтърпиш гаг-а ти тръгваш да се заяждаш ...

Само това ще цитирам, защото няма смисъл. Гага е изтърпян, разбира се по навик съм биндал копче с /me за това излиза постоянно, че се опитвам да пиша нещо (ако това имаш предвид). Причина за гаг не виждам, докато той ме обижда с наистина обидни думи, аз му отговарям само със zletak, bot, sadnqr и т.н. за което бивам гагнат? Къде е описано, че тези думи са обидни (като дори не са включени в гаг листа ви - къде е логиката?). 

Продължавам да и пиша след гага, защото искам адекватна и реална причина, която все още до момента не виждам и не получавам?

Аз няма за какво да го гледам това демо след като съм била в сървъра. Исках да качиш за да видят всички до къде може да стигнеш да се излагаш..явно доста надалеч. А за другото гагнах те 2 пъти да и 2рия път не изчака да ти свърше гага, а реши че трябва да лефтнеш и да се върнеш с друг заядлив ник към мен. След като го промених пак реши да продължиш да се правиш на интересен като не спираш да ми пишеш..бана си беше заслужен.

Заяждане и предизвикване на други играчи +1 нарушение

Смяна на ник докато имаш гаг +1 нарушение

Заяждане с админ + 1 нарушение

Спирам да пиша, че май ти обърнах повече внимание от колкото трябва. :)

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...