Jump to content

Кандидатура за админ KaPaMeJIKA^

Orhideq-ivanova

Recommended Posts

1.Име и Фамилия: Орхидея Иванова

2.Години: 26

3.Град: София

4.Skype за връзка: orhidea.ivanova

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време? Била съм администраторка в Counter-Strike 1.5 , FiberMax и Mazeto.

6.От колко време играете в нашите сървъри? Oт 
gametracker Minutes Played=
10130

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор?
CS1.BG | Dust2 Arena [HLstatsX] #2

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? 4-5 часа.

9.Можете ли да работите в екип? О'да определено : )

10.Познавате ли амх командите? Да перфектно.

11.Имате ли проблеми с нервите? Не : )

12.С какъв псевдоним играете? KaPaMeJIKa^

• Upvote 5

Много готино момиче е г-ца Иванова грешка няма,спазва си дисциплината влиза играе не създава проблеми но честно казано ако станеш администратор трябва да наказваш всеки без изключения че е приятел или приятелка и ако бъдеш одобрена мога да ти помогна с каквото имаш нужда имаш подкрепата ми успех.

Гласувам с ЗА.

• Upvote 1

Спазва си правилата както си пише по книгите,не притежава арогантно поведение,а точно обратното държи се много любвеобилно,дружелюбно, позитивно  и
се старае да е редовна в съответния сървър! И от мен получаваш Да, защото го заслужаваш и защото си 10-ка за този пост! Желая ти успех! :) 

• Upvote 1

Е вие хубаво давате ДА-та, но въпроса е защо? Защото наистина притежава определени качества да стане админ, или защото се познавате от край време в сървъра и си чатите като влезете в игра? 

1во. Това, че си редовна за мен не може да е единствената причина поради, която да ти дам Да.

2ро. Не различаваш бъзик от обида, вярно е че има хора които си обиждат в сървъра, но 50% от това, което смяташ за обида е просто бъзик и с права би гагнала 80% от хората в сървъра за едното нищо ;д 

3то. Не смятам, че можеш да различиш хакер от обикновен добър играч..още по-малко wall hack.. : ) 

П.С. Аз съм НЕ! Не мисля, че има с какво да бъдеш полезна толкова на сървъра. 

• Upvote 2

Преди 41 минути, gLezla ^.^ said:

Е вие хубаво давате ДА-та, но въпроса е защо? Защото наистина притежава определени качества да стане админ, или защото се познавате от край време в сървъра и си чатите като влезете в игра? 

1во. Това, че си редовна за мен не може да е единствената причина поради, която да ти дам Да.

2ро. Не различаваш бъзик от обида, вярно е че има хора които си обиждат в сървъра, но 50% от това, което смяташ за обида е просто бъзик и с права би гагнала 80% от хората в сървъра за едното нищо ;д 

3то. Не смятам, че можеш да различиш хакер от обикновен добър играч..още по-малко wall hack.. : ) 

П.С. Аз съм НЕ! Не мисля, че има с какво да бъдеш полезна толкова на сървъра. 

Не! Мисля, че правата си ще ги ползваш само за Гаг.

п.п. подбирайте си админите, всяко момиче, което кандидатства го одобрявате, понеже е Момиче, а не че има някви админски способности, бъдете обективни и оценявайте играча дали ще бъде полезен или не!

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...