Jump to content

Оплакване от Вип.

Player_

Recommended Posts

1. b0TL!k3_1926
  2. Не му го знам , излезна от сървъра 
  3. Киква , когато съм наблюдател и гледам другите играчи , аз не мога да разбера то нали за т'ва е измислено (spectator) , защо да нямам право да гледам , от къв на къв ще ме киква , я слезте малко на земята , не стига че той може да гледа без никой нищо да му каже , само защото е випче ..... а не мене ми прави проблеми.
  4. 58f248e0a55cc_.thumb.png.12933d642f6f6fe815bd0e11494fb6a6.png
  5. WAR3RespaWn 16lvl (Save XP)

Ако не се лъжа ти казах,около 3-4 пъти да седиш спектатор и викаш,че не си го видял на amx_say.Трябваше да те кикна 4 пъти,за да разбереш,че е забранено да се стои спектатор,особвено,когато има админ в игра.Аз ти казах,да не стойш,но ти пак с цялата си наглост след 3-4 кика,изядени от мен пак продължи.Твоята наглост край няма.

Така не исках да се меся но не се сдържам.Аз също съм бил кикван когато стоя спектатор и следя някой.А в правилата аз не виждам къде се забранява друг освен админите да стоят спектатори.Сега вече ако виси там за да прави минути или е пълен сървъра и нарочно стои е друг въпрос.Но не виждам проблем ако и друг следи даден играч който не е админ и на дали толкова пречи.За мен това е безсмислено други играчи освен админите да се кикват, гагват, банват ,че искат да хванат нарушител.

• Upvote 2

Извинете, искам да попитам дали когато се стои спектатор около минута сървъра киква за афк ?

Ако е така във всички сървъри няма да се налага на админите да кикват играчи.

Player_ , приятелю виповете не могат да кикват. Това да не ти е онази пропаднала верига сектора.

При сървър 32/32, 1 админ спектатор който може да гледа играчите, ти заставаш спектатор щот така си решил и някой ако иска да влезе да играе, няма да може заради теб щот ти даже и не играеш. А сега си представи, да се наредят 5 човека спектатор ей така, кой до кенефа, кой да яде, кой друго да прави и за какво?  Като няма админ и някой Ви съмнява, сте свободни да отиде спектатор и да му направите демо, но когато има админ в сървъра, вашето стоене в тази позиция е излишно.

Ами и аз това написах но като виждам на снимката сървъра е 18/32 и не виждам проблем и друг да гледа играч който го съмнява.Така излиза ,че не искаме други играчи да хващат нарушители и утре като няма админ.На него няма да му пука дали има хакери или няма ще си разцъква играта и тарикатчетата ще си стоят с хаковете.Не става така трябва даже да се подкрепят такива играчи които следят за хакери и искат да помогнат с нещо за по - хубава игра в сървъра.

• Upvote 2

Господа, разбирам да ме киква при слот 22 max , тогава взаемам място окей , ама сървърът ви е 32 слота , а и този сървър не е чак толкова мейнстрийм [популярен] че винаги да е full , нито един път не съм го видял да е пълен до сега. 

Преди 21 минути, Player_ said:

Господа, разбирам да ме киква при слот 22 max , тогава взаемам място окей , ама сървърът ви е 32 слота , а и този сървър не е чак толкова мейнстрийм [популярен] че винаги да е full , нито един път не съм го видял да е пълен до сега. 

Ти и толкова играеш,като не си го видял нито един път да е пълен.По темата да вярно,че го няма в правилата да се стой спектарор,НО след като ти си играч и стойш спектатор,моята за дачата или да те накарам доброволно да влезнеш в сървъра или да те кикна,щом стоиш афк и не правиш абсолютно нищо.Като викаш,че никога не си го виждал този сървър да е пълен,явно не си забелязал и сигурно,че съм админ,където всяки ден играя вътре.Направо нямам думи.И последно - казали са ми видя ли някой спектатор,ако не е админ да го кикна,преди това го карам да влиза в игра,ако откаже или стой афк и не е на пц-то го киквам това е положението.Весели празници.За мен темата е приключена.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...