Jump to content

Recommended Posts

1.Име и Фамилия: Емил Джиджов

2.Години: 24

3.Град: Девин

4.Skype за връзка: fashion870

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време? не

6.От колко време играете в нашите сървъри? Oт 
gametracker Minutes Played=  ? 
   http://www.gametracker.com/player/DnB | FreestyleR/79.124.59.244:27025/

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? CS1.BG | GunGame MELE

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? 5-6 часа може и повече.

9.Можете ли да работите в екип? Да

10.Познавате ли амх командите? Да

11.Имате ли проблеми с нервите? Не

12.С какъв псевдоним играете? DnB | FreestyleR

• Upvote 3

Много точно момче и е вече доста по редовен от предната му кандидатура спазва правилата и си заслужава да му се даде шанс абсолютно ЗА от мен успех приятел.

• Upvote 1

Според мен ако наистина желаеше да бъдеш админ, щеше да докажеш, че можеш да седиш по 5-6 часа и повече на ден в сървъра, освен това нямаше и да липсват доклади от твоя страна за нарушители, било то за хакове или непристойно поведение от играчи. Мяркам те почти всеки ден в сървъра, но си далеч от времето което си описал че ще отделяш. Иначе колегите по-горе са прави като обясняват че не създаваш проблеми и спазваш правилата, но това не мисля че е достатъчно за положителен отговор на твоята кандидатура, за това от мен имаш не. Надявам се да не го приемеш лично. Желая ти успех въпреки всичко!

• Upvote 1

Био батко немога да ти разбера логиката момчето аз съм го засичал и не прави комфликти не  КАТО МЕН   пример ти давам така че спри да плуеш хората а помисли хубаво как ще се докаже според мен трябва да му се даде шанс пак другото с времето ще го покаже За Успех 

Edited by Hell
Внимавай какво пишеш !
  • Upvote 2

Абе момчето няма грешка и не създава проблеми и никога не е създавало проблеми :) Не знам какво толкова искате от него за да стане админ .... Вие като чели кандидатства за министър председател братчееее ... Дайте шанс на някой истински човек стига с тия ластици , че не стоял по 6 часа и че не знам си кво още ... ЗНачи шанса го заслужава с поведението си до тук ( а то е безупречно ) . Пък след шанса вече каква ще е бирата е съвсем друга бъдеща тема... От мен имаш твърдо ДА приятел и ти желая успех защото ще ти бъде нужен :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...