Jump to content

Кандидатура за администратор: POPA`

KING AWPer

Recommended Posts

1.Име и Фамилия: Киро Киров

2.Години: 21

3.Град: Варна

4.Skype за връзка: stainarr

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време?Brutal-Servers 4 месеца Danger-Cs 1 година

6.От колко време играете в нашите сървъри? Oт 
gametracker Minutes Played=  ? 
  Minutes Played: 4851 

16 POPA`   1651 80.85 0.34

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? CS1.BG | DeathRun Classic

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? 5 часа и повече

9.Можете ли да работите в екип? Да

10.Познавате ли амх командите? Да

11.Имате ли проблеми с нервите? Не

12.С какъв псевдоним играете? POPA`

• Upvote 4

Не покриваш минималното игрово време което е 2400 минути (40 часа) .От мен имаш НЕ.

Правилата са направени за всички и за да се спазват !

Edited by Guardian Angel
Не се изказвай неподготвен !

Редовен си, не създаваш проблеми и във сървъра играта е приятна и забавна с теб. Относно изиграното време имаш 80 изиграни часа. Имаш да от мен!

• Upvote 3

От мен имаш ДА! Един от най-редовните в сървъра, спазва правилата и дори помага с намирането на нови мапове, нови правила за сървъра и не само. Той е помогнал много за развитието на сървъра, и все още го прави. Играчите, които играят редовно в deathrun-а знаят що за играч и човек е. 

П.С  AVERCHETY-   виждал съм те 2-3 пъти в сървъра и то отдавна. Попа отдавна играе без да нарушава правилата и заслужава шанс. Честно казано, и аз нарушавах правилата като започнах да играя тук. 

• Upvote 3

Направо ми става приятно като видя , че все още има хора в тази верига , които не ги е страх да си изкажат мнението и казват това което мислят :) Поклон пред тях  .... А отностно попа просто няма какво да говорим защото той не веднъж е псувал и се е заяждал с хората и играчите . Принципно никога до сега не съм мислил за смяна на веригата , но честно казано и тоя стане ли админ , вече няма да знам  какво да мисля .... Ееее Аверката и проблем е ясно защо гласуват с ДА ( едната му е приятелка , а другият му е приятел ) . Просто аз съм ТВЪРДО НЕ за тая личност :) 

Засичам те често, не си създавал проблеми, когато сме играли. Виждала съм те да правиш забележки за поведението на играчи, иначе си си тиха вода, гледаш си играта и не се занимаваш с глупости.  Да от мен. Успех!

• Upvote 1

Така и къде сте ме виждали да псувам и да се заяждам като даже не сте влизали в Детръна?Просто си кажете ,че не искате да съм админ а не да си измисляте глупости.

48501ee391ffefcd.png

9b4a152b8d5a8af4.png

• Upvote 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...