Jump to content

Правилата в Deathrun сървъра

KING AWPer

Recommended Posts

Според мен трябва малко да се коригират и добавят някои правила в Deathrun .

1. Забранено и пускането FREE (с изключение на трудните мапове).

2. Да се забрани хвърлянето на флаш с цел да се пречи на останалите играчи.

3. Терориста да е длъжен да гони първия CT.

4. Да не се пуска един и същи капан повече от един път подред.

5. Ако падне някой от по - горно ниво да няма право да продължи ,без значение дали е последен.

6. Да няма право CT да се хвърля да пуска капани.

• Upvote 4

Попринцип ако прочетете темата с правилата в деатрън, половината от тези правила ги има... Колкото до номер 3 според мен е безмислено. Ако ще се добавя нещо да се добави само 2.

Лично мое мнение.

Заповядай във DeathRun и напиши /rules и виж че има пропуски.  Колкото до третото, да логично е, но ако прекараш малко във сървъра ще видиш, че въобще не е безсмислено да се напише като правило. 

• Upvote 2

В деатръна съм прекарал доста време. Вярно, е че напоследък не влизам, но повярвай ми играл съм много там. Знам какво е положението, не знаех че говорите за /rules в сървъра. Аз чета тази тема 

Преди 11 минути, BATMAN said:

В деатръна съм прекарал доста време. Вярно, е че напоследък не влизам, но повярвай ми играл съм много там. Знам какво е положението, не знаех че говорите за /rules в сървъра. Аз чета тази тема 

Ами те правилата и в сървъра и в тази тема са едни и същи.А това за третото правило ако мислиш ,че е безсмислено ще мина мапа и ще убия а ти си чакай последните.

• Upvote 2

преди 1 час, POPA` said:

Според мен трябва малко да се коригират и добавят някои правила в Deathrun . 

1. Забранено и пускането FREE (с изключение на трудните мапове).  - То е така.

2. Да се забрани хвърлянето на флаш с цел да се пречи на останалите играчи.  - Къде го тоя флаш в дет рън ??

3. Терориста да е длъжен да гони първия CT. 
 - Всичко е въпрос на тактика ..

4. Да не се пуска един и същи капан повече от един път подред. - Окей.

5. Ако падне някой от по - горно ниво да няма право да продължи ,без значение дали е последен. 
- И това си е така ..

6. Да няма право CT да се хвърля да пуска капани. - Това не го разбрах.

• Upvote 3

За номер 2 : 90% от маповете имат secret room, в който обикновено има флаш/смоке/граната. 

За номер 6 : На мапове, като deathrun_extreme, deathrun_baw и така нататък, CT могат да скочат и да пуснат капана вместо Терориста (с цел да убият съотборниците си). 

• Upvote 2

Искам да кажа че всичко е така както си го написал.Аз специално играя само в този сървър и вече мога да кажа доста време и нещата са точно така,а по връзка с номер 6 това е тъпо , ако така мога да се изразя,защото това е по негова си преценка дали ще играе или прави мръсно на другите.

Преди 48 минути, SmL said:

Искам да кажа че всичко е така както си го написал.Аз специално играя само в този сървър и вече мога да кажа доста време и нещата са точно така,а по връзка с номер 6 това е тъпо , ако така мога да се изразя,защото това е по негова си преценка дали ще играе или прави мръсно на другите.

Ако бяха така нямаше да пускам темата.Давам ти пример с номер 5 в сървъра пише ако е последен тогава няма право а по-принцип е който падне даже и да не е последен да се слейва.А за последното ако смяташ ,че е тъпо то с удоволствие ще ти прецаквам всеки рунд.

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...