Jump to content

Предложение за всичките ви сървъри !

Recommended Posts

Здравейте, виждам, че има 16 битови играчи и искам да предложа нещо. Има един плъгин дето , като се хвърлят димките те са доста бели и не се вижда през тях, демек и 16 битовите не виждат, въпреки ,че са 16 битови играчи. Също така много по-лесно може да хващате лал хакери. Плъгина се слага лесно и доста бързо, а от играча не се иска нищо, дори и да е на 16 бита не вижда през димките и всички ще са доволни така.

Така админите няма да банват излишно .

http://cs-bg.info/plugin/991/ ето го плъгина!

ето снимка, как изглежда като се сложи : http://prikachi.com/images.php?images/711/9076711q.jpg

Всичко е много ефективно и е доста по-честно и интересно така !!

Играл съм в сървър със този плъгин и фпс-то ти пада до 10.Сега има хора които им пада фпс от нормалния смок както е и при мен а от тоя ще си на картинки.

• Upvote 2

Беше сложено подобно нещо и нямаше разлика. Ефективността на това е същата , като на обикновения смоук , дори този плъгин гличва и по някой път все 1 изобщо го няма. Също така , ако си с 16 бита или просто някой се е направил на "hackerman" и е изтривал и добавял файлове по папките на цс-а , нищо не може да помогне освен банана. :) 

преди 1 час, Jiwkov* said:

Беше сложено подобно нещо и нямаше разлика. Ефективността на това е същата , като на обикновения смоук , дори този плъгин гличва и по някой път все 1 изобщо го няма. Също така , ако си с 16 бита или просто някой се е направил на "hackerman" и е изтривал и добавял файлове по папките на цс-а , нищо не може да помогне освен банана. :) 

Не е вярно, нека г-н Варбанов да го сложи само в 1 сървър и да видите, че е ефектно, а за фпс-то също не съм съгласен..

В този си вид няма да бъде добавен. Пробвал съм да му променям цвета преди доста време но се бъгва и няма същия ефект. Ще се пробва да се промени, ако стане може да се добави, но така както е сега е абсурдно.
Заключвам темата и като има резултат ще пиша.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...