Jump to content

Кандидат

SteFo

Recommended Posts

1.Име и Фамилия: Стефан Димитров

2.Години: 31

3.Град: Монтана 

4.Skype за връзка: .....

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време?  Да и доста и къде ли не!

6.От колко време играете в нашите сървъри? 10+ години! 

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор?  GunGame,  Dust2 Arena [HLstatsX] #2

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? Достатачно! 

9.Можете ли да работите в екип?  Зависи от хората иначе да!

10.Познавате ли амх командите?  Аха!

11.Имате ли проблеми с нервите?  според зависи  хората иначе не! 

12.С какъв псевдоним играет? CrAzY|BG|c(;

• Upvote 1

Стефото пак е ударил 2-3 бирички и е решил да се престраши и да си пробва късмета :Д Тоз човек е слуга на клана който виждате пред името му .. Но това мен не ме бърка особено и ще бъда обективен както винаги съм бил и както винаги ще бъда . Стефан като удари няколко бирички става друг човек и е опасен за админ , но лично според мен е кадърен и ще се справи на поста защото е старо куче и са му ясни нещата . Ааа и като цяло не е лошо момче въпреки някой противоречия които сме имали в миналото . Лично аз ти давам ДА СТефо само ще те помоля да бъдеш обективен и да наказваш така както трябва , а не като видиш някой от твоя клан да го подминаваш . Успех Стефане и дано имаш късмет ...

Само да отбележа че първите хора с които се запознах тук са бат Весо,Евгени(come on MVP) и Стефо това е много сериозно момче и е от първите в веригата.Кадърен е на години човек е и съм сигурен че ще се справи с задълженията си от мене имаш голямо ДА успех.

• Upvote 2

Винаги за Стефо да е админ сериозен отговорен коректен .Аз лично никога не съм го виждал да прекалява с правата си като админ  така че имаш моето голяма ЗА братле.Успех по нататък

• Upvote 1

стефо не ме кефиш брат прекалено големо мранкало си ама тва ми харесва в теб така че имаш доста голямО ДАААААААААААААААААААА ОТ МЕН !!!НЯМА  какво да казвам за теб поеееече 

• Upvote 1

Незнам за колегите но аз съм те засичал да избухваш много пъти когато си влизал в dust 2 #1 и за това много се замислих дали да пиша но от мен имаш НЕ! Успех

Я сподели пред аудиторията, защо си без права ? Спомняш ли си как наливаше веригата ,че запада и прочие ? Спомняш ли си как се биеше в гърдите и казваше , че нищо не става от админите? На всичкото отгоре прочетох коментар на колега отгоре , който те нарече "кадърен" , та поне се посмях с глас. ТВЪРДО НЕ!

+ това на фона на защитата не мисля, че има нужда от повече админи за момента по дъстовете и гънгейма , за да вършат "невероятни подвизи" само и единствено с гаг системата...

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...