Jump to content

Админ нарушител

asffetr

Recommended Posts

Първо искам да се извиня за неправилно пускане на такъв тип раздел тема но не можах да намеря админ раздела..!
Име на админ-а: OG | Le6nikotro6a4a

в кой сървър се е извършено действието? в dust2 #1 
причина? пише на HUD Chata (на екрана)
9071557s.png <---- доказателство! :)

забранено е да си пиша глупости и да занимавам излишно хората с худ чат но ако е за нещо важно мога да пиша бил си админ и мисля че трябва да ги знаеш тези работи случва се и 4овек да се обърка както съм се обърквал и съм се извинявал но ти не си добре вземи порастни малко момче

• Upvote 1

Брей каква сериозна грешка на админа :0454:админа със сигурност е писал на колега по админ чата и вместо да натисне U(say_team @) e натиснал Y ! И не мога да разбера защо да не може да се пише по  HUD Chata от админите ,примерно "имате С4" ? Да знам че има чат към всички и е в зелено ,но не всеки чете чата по време на игра ,а някой даже си го спират ! Да и не трябва да се злоупотребява с  HUD Chata за глупости ,примерно за лични чат към някой ,но когато е за всички тоя чат върши повече работа от админския зелен чат !И то само тука май е забранено  HUD Chata ?Ако е за това е да не се знае че има админ в сървъра е не сериозно ,при положение има amx_showip и там се вижда кой кой е !

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...