Jump to content

Оплаквания от откраднати никове !

Guardian Angel

Recommended Posts

Тъй като голяма част от вас сте изключително невнимателни и изобщо не обръщате внимание на информацията която тече в сървъра ви крадат никовете. Това става главно в War3 сървъра заради експириънса но се случва и по другите сървъри заради VIP-а който се дава на първите 3ма.
Та който не си е регистрирал ника нека го направи преди да му бъде взет. А на който вече са му го взели да си пише ника в тая тема за да бъде оправен.

Нещата протичат по следния начин:

Пишете си какъв ви е ника и в кой сървър е.
Прави се проверка дали наистина ника е ваш.
След проверката ако се установи че е ваш ви се връща, ако пък се установи че лъжете получавате бан в сървърите и сайта. Ако пък не се стигне до нито едно от двете, ника си остава така както е бил при пускането на оплакването.

ВАЖНО! Няма конкретен срок в който ще ви бъде върнат ника, просто следете темата и си гледайте личните съобщения.

• Upvote 3

• 1 month later...

Като начало здравейте, на мен ми беше откраднат ника от gungame сървъра, играя във тези сървари от много време и имам доста победи, но тъпото е че, не съм го регнал.Aко можете да проверите това IP-89.215.236.172, виждал съм го със моя ник не един или два пъти.Благодаря предварително :)

Nick: Well Done

Мойто IP: 46.249.84.207

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Здравейте! Моя ник (Noviqt Hitler) ,бе откраднат докато бях на почивка..Не знам защо го правят.Само развалят труда на хората,който са положили.Сървъра е :Dust 2 No Awp.

• 2 weeks later...

И на мен ми откраднаха ника в War3 Respawn сървъра. Nick - Bandaleros88.

Между другото даже не съм разбрал, че работи тоя плъгин. Преди време веднага щом разбрах си го бях регистрирал, но това отпадна още на същия ден. 

Моля, пишете ми, ако е необходима някаква информация за доказване на самоличността ми.

Здравейте и на мен явно ми е откраднат nick-a
Имам проблем да си логна ника "ToTeB" в war3-respawn 16lvl сървъра... моля за помощ...
Това е моя IP adress: **** ако има значение ...
Благодаря предварително !

Edited by Hell
IP адреси не е желателно да се постват!

Здравейте.

От скоро пак мога да играя но проблема е в сървъра но-авп някой си е харесал моя ник и го е защитил незнайно защо след като не съм вип или квото и да било. Моля да се премахне тая парола за да мога да си играя с ника. Благодаря.

Здравейте! Днеска се опитах да се логна в WC3 и ми поиска парола ... а аз парола не съм слагал. Някой може ли да провери дали не са ми откраднали nick-а. Благодаря ви! 

• 2 weeks later...
  • Create New...