Jump to content

бан.

SteFo

Recommended Posts

К'во става немога да резбера.. системата ли се е побъркала или цс ми  Counter-Strike 1.6 Perfect Edition с него съм играл и преди и сега влезнах и бан!?

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin CS1.BG | Dust2 Arena [HLstatsX]. 
[AMXBans] There are 3 weeks, 6 days, 23 hours, 50 minutes and 5 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname: CrAzY|BG|c(; 
[AMXBans] Reason: 'FPTHook' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs1.bg 
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN' 
[AMXBans] Your IP: '109.120.2

демо:  http://dox.bg/files/dw?a=f343cff9a9 

снимка: http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=opt1488884616j.jpg

Системата няма проблем. Това ти е 2-ри или 3-ти бан в рамките на няколко дни , което значи , че си захапал нещо от други сървъри - смени си цс-а.

3-ти бан е! Бях си изтеглил един цс 1.6 Warzone и коато влезнах ме бана за анти-флаш за 1, час. След което по късно пак влезнах и пак ме бана за същото и писах и цс го истрих и днес влезнах със таря ми цс и бан за 4 седмици, което вече беше много грубо не е като за 1 час.., нали преди малко се прибрах от работа, а съм пуснал темата на обят и бана още не ми е махнат и чудно защо!?

за да нямате проблеми, купувайте си играта от стийм, не струва милиони, ще знаете, че си играете на оригинална игра без добавки

• Upvote 1

Мс добре, че ми каза jocky м аз съм малък и представи си, че парите за закуска не ми стигат да събера... Нещо друго да измислиш и да напишеш имаш ли !? :)

Чети малко кво се опитват да ти помогнат хората, а не само да се правиш на интересен...деградирала работа.Сваляй Counter-Strike Source Edition и ако пак не стане преинсталирай си компа и пак същия цс пробвай.Ако продължи да те банва системата поне ще разберем дали не си слагаш сам работи където не трябва.

• Upvote 1

Опитай и с ****** Edition от години играя с него и проблем няма 

Edited by Hell
Дали не беше хубаво на ЛС да му предлагаш едишън на друга верига ?!!!

Сканирай си системата за вируси, пусни подробно сканиране на регистрите, нещо си лепнал, системата отчита забранени файлове, тя е за това, за да ги хваща..

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...