Jump to content

Предложение за Dust2 Only 1,2,3

Recommended Posts

Така това е главното за което си направих регистрация тук за да си напиша предложението.Да вкарате плъгина до колкото си спомням се казваше Team Semiclip който позволява на играчите от един отбор да се разминават тоест да минават един през друг.Защото в сегашното положение винаги ще се намери едно досадно тролче което да те тормози и ако му теглиш майните ти излизаш виновен.А и да не казвам ,че и така шанса ти да оцелееш намалява защото при ръш е някаква лудница всеки се бута и да ви метнат 2-3 гранати и сте до там.Просто за масак без този плъгин е ужас.Може и преди да сте обсъждали идеята и да не ви е харесала за това ще ви помоля да ми кажете примерно какво ще загубите ако я осъществите. 

• Upvote 2

Идеята е обсъждана 341243413 пъти и винаги е била отхвърляна, причини точни не мога да се сетя, но мисля, че беше нещо от сорта на: товари машината и се бъгва понякога.

2мб Плъгин да товари такъв хост нещо ми се струва ,че не е заради това.Но може и да е това не ги разбирам чак до толкова тия неща за това ще помоля някой главен нека да обясни.Това ми е първия масак който виждам без този плъгин.

• Upvote 1

Плъгина който го желаеш го има в началото на всеки рунд и трае мисля че 15-20 секунди, които мисля че са предостатъчни за ръшване. Но ако твоите ръшове са с 1 минута закъснение, това си е лично твой проблем.

Ами ако мислиш ,че във масак можеш да ръшнеш за 15 секунди то явно не си запознат как стоят нещата.А и както веждаш изтъкнах и друга причина не само ръшовете.А за така наречените тролове вчера се убедих ,че наказания няма.Но като гледам си доста компетентен по - темата обясни ми каква е загубата ако е за цялата игра.

• Upvote 1

Знам че трудно ще се приеме ,но аз съм за !Винаги съм го предпочитал тоя плъгин ,защото най мразя някой да ме блокира в даден тунел или врата ,затова че не знае къде се намира или че е флашнат ! Примерно терор тръгват на руш към В и в тунела един е флашнат и почва да се върти като пумпал и като метнат две три гранати ,половината отбор вече е мъртъв ! А и също и с супер гадното  катерене по кашони и мапове ,ако няма админи става хаус ,лично аз съм слайвал много играчи за катерене на мапа !  

Има подраздели " Одобрени предложения " и " Отхвърлени предложения ", няма да е лошо преди да предлагате нещо да погледнете там или просто да използва те търсачката на форума, вместо да разтегляте баници. Предложението е отхвърляно много пъти и няма да бъде променяно 

Цитат

Guardian Angel :  Публикувано Април 2, 2016 

Напълно достатъчен е semiclip-а в началото на рунда, няма да бъде добавян за по-дълго или постоянно.

Не се приема.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...