Jump to content

Оплакване от несправедлив бан - BG | BoT

obzorz

Recommended Posts

Здравейте. Току що открих, че имам бан. Никога не съм влизал във вашият сървър с хак. Играя от месеци само тук и ми е неприятно, че съм с перманентен бан. Признавам, че преди съм инсталирвал хакове, които са били в папката cstrike и може от там анти - чийта да е засякъл някой файл. Така че знам, че имам вина и се надявам дори и да не ми премахнате бан-нът напълно поне да ми сложите определен срок, защото всеки ден съм редовен играч и бих искал да продължа тук.

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin CS1.BG | WAR3RespaWn 16lvl [SAV. 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname: BG | BoT 
[AMXBans] Reason: 'Leis [#3] Detected' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs1.bg 
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_1:0:2113582348' 
[AMXBans] Your IP: '94.175.97.123' 
[AMXBans] =============================================== 
Kicked : You are BANNED. Check you

Demo : http://dox.abv.bg/files/listtree;jsessionid=88FC0170B225508290FDA48B390CA2F2.dox01

Това е същият. Въпреки, че темата ми е изместена в премахнати банове, все още не мога да влизам в нито един сървър. Тоест все още е валиден.

Just now, obzorz said:

Това е същият. Въпреки, че темата ми е изместена в премахнати банове, все още не мога да влизам в нито един сървър. Тоест все още е валиден.

Никой не ти е местил темата от Главните ,ти си я пуснал там ! А тая нова-стара тема не беше нужна ,защото старата ти виси и ще чакаш Главните да решат какво да правят !

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...