Jump to content

Проблем със Counter Strike 1.6

KING AWPer

Recommended Posts

Привет на всички.Имам малък проблем със Counter Strike 1.6 който вече се мъча да разреша от 1 месец но не се получава нещо.Проблема е следния с Windows 7 съм и при включване на CS-а трябва да изчакам 30 секунди да ми излезе прозорчето ,че програмата не отговаря и да го пусна на ново за да мога да играя.Не ми пречи кой знае колко но просто е дразнещо защото по - някой път става от 3-4 път.Пробвал съм всички възможни едишъни освен остана да си я купя само това не съм пробвал.Със актуални драйвъри за видео картата съм.Просто не мога да хвана нишката от къде идва този проблем нищо не ми идва на ум.Ако някой все пак е имал този проблем и го е оправил нека да сподели.Благодаря предварително и честит празник на всички българи.Живи и здрави!

• Upvote 1

Пробвай това цс :

http://zamunda.net/banan?id=453898&hit=1&t=game

Иначе слаба машина имаш ,може и от там да ти е проблема!

Ако и това ЦС ти прави същия проблем ,а казваш че си качил всички драйвери нови ,съвета ми е ако скоро не си преинсталирал win 7 ,да го направиш отново ! 

Изобщо не му е "слаба машината" .. имам компютър на 8 години без правени никакви ъпгрейди по него и върви на 100фпс. И за не просветените които дрънкат само глупости на ляво и на дясно ще кажа че CS 1.6 е игра на 17 години и може да се играе с 16мб видео карта.
Ето снимка от реалните изисквания за тая стара игра. Всеки от вас е с компютри в пъти по силни от това но не ви върви добре играта само и единствено щото не можете да си поддържате системите и цъкате където ви скимне... Така че айде стига с глупави коментари от сорта на "слаба ти е машината" ...
423767aff5b049d2beceab5cd8d96f47.png

Относно проблема ти още като пусна темата @Hell ти писа в чата да ти помогне но ти изобщо не го отрази.. Та колкото и цс версии да смениш проблема няма да ти се оправи защото си си скапал системата някъде. Пиши на @Hell той може да ти помогне. И некомпетентни хора да не изказват мнения само да залъгват хората.

• Upvote 1

Ицо пак четеш между редовете ! Пиша че му е слаба машината ,защо е сравнявам с мойте които имам ! И всеки знае че тая игра има стойности от миналия век ! Не си мисли че си напреднал с инфото повече от другите !А причина може да му е от много неща  за това го разпитвам с какво разполага ,за да се намери точно къде е проблема!

Аре още една глупост ще ти напиша ! Може проблема и да му и от монитора ,това знаеш ли че може да се случи ? И знаеш ли защо ? Може резолюцията да му прави проблем. Само да те светна ,че нали много ги разбираш нещата ,че купих за на моя малкия, монитор за неговия комп 4К с резолюция 3840 х 2160( препоръчителна ) с 1 милиард и 80 милиона цвята и ЦС въобще не иска да тръгне . Звук има картината е няма ! Ти това знаеш ли го ? Ако ми кажеш че можеш да подкараш Цс на тая резолюция ще ти подаря монитора ,защото и ИТ специалист не можа ! 

Така че причини има много ,а глупости също много . Опитах се да помогна на момчето ,ма щом Hell ще го оправя дано го направи . Въпреки знам какво ще стане ! Ще иска нов престал . 

Но най -добрия съвет който мога да му дам е да не слуша никой от тука ,да викне някой майстор в къщи или да го носи при някой ,ако е толкова е на зор ! Че с пишман интернет майстори е пълно в интернет  !  

П с 

За не разбрали те :  Ако сваля на монитора резолюцията 1280х720 тогава с това мога влизам в цс 1.6 ,но с 3840 х 2160 не може да се види нищо,нищо не се вижда  ! Гаранция ! 

Явно си имате тука стари търкания но това не ме интересува.А колкото до Hell просто не съм го видял.Но и проблема е ,че аз си го играя CS просто трябва първия път да ми излезе ,че програмата спира да работи да я затворя принудително и пак да пусна CS и всичко е нормално.Няма как да е от резолюция а това ,че машината ми е слаба не знам как го реши тази игра и на банкомата да я пусна ще я подкарам.Днеска ще преинсталирам Уиндоуса може и да са получи.Благодаря на всички за отделеното време и помощ. 

Можеше да минеш и без преинсталиране на windows. Шанс, че не си прочел отговора ми в чата. 

С преинстал всичко се оправя, и за това тази тема се заключва.

Поздрави.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...