Jump to content

Кандидатура за админ - Famozen

Recommended Posts

1.Име и Фамилия: Теодор Карамфилов

2.Години:
 19

3.Град:
 Перник

4.Skype за връзка: 
 eminem_tedi1

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време?
 Да мисля,че тук няма какво да отговоря  знаете 

6.От колко време играете в нашите сървъри? Oт 
gametracker Minutes Played=  ?  От доста време 

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? 
  CS1.BG | Dust2 Arena [HLstatsX] #1

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ?  
Всеки ден по 6-7 часа зависи 

9.Можете ли да работите в екип?
 Да

10.Познавате ли амх командите?
 Да, разбира се 

11.Имате ли проблеми с нервите?
 Не 

12.С какъв псевдоним играете?
 Famozen

Фамозка знаеш моето мнение за теб и имаш Да ! Стар админ си знаеш нещата ,но .... Тук започва Ното ! 

Докато Ицо е тука като Главен и решава, ти ,аз и други стари админи няма да бъдем админи ,ако ще цялата верига да ти каже НЕ ! Може да се пробваш единствено само ако Валери се върне и вземи нещата в свой ръце и да оправи веригата да се върне на старото си место в класацията на гаметракера ! Затова брат ,колко и да ти се иска и на теб и други няма да станеш ,а ти знаеш защо по добре от мен защо!За това и Аз ще кажа НЕ  за да е всичко в реда на нещата !Не от мен !

• Upvote 2

Пишеш пълни глупости... Стига с тия работи тоз докато е главен ония докато е пилот,танкист,кранист няма да бъде,избийте си го вече от главите и спрете да пишете глупости!

• Upvote 3

Абе трябва да спрете вече с глупостите :) Фамозен къв админ искаш да си бе братле при условие , че едни от най - големите скандали станаха точно заради теб ? Знаеш , че те уважавам и знаеш , че нямам нищо против теб , но просто не си за админ и ти казах още в миналата ти кандидатура . Фох относно твоя коментар ще ти кажа , че трябва да се примириш с таз ситуация и не трябва повече да ръчкате и да пускате кандидатури . Ако можете помогнете с нещо на веригата или просто не правете драми . Играйте в сървърите и гледайте за добрия тон и всичко да е ок . Това , че не сте админи не значи , че трябва да се махате от веригата или като асферт да пускате кандидатура след кандидатура . Просто ако сте верни няма да напускате веригата и ще играете тук . Лично мен да сте ме видя ли да пусна кандидатура ? Не  нали ? ! Просто съвета ми към фамозен и теб е да си гледате кефа и така . Живи и здрави бъдете пък другото каквото дойде .

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...