Jump to content

До кога ?

Аз съм изкофел ДЪРТАК

Recommended Posts

Добре де до кога тоя Антонио Монтана ще играе тука ?

Тук влизам ,мапа свършва и един играч с ник Izi взима победа и ето какво следва по негов адрес !

9055385Z.jpg

Това е веднага в другия мап 

9055389I.jpg

Към мен обидите няма да ги качвам !Аз мога с цели седмици да му правя фотосесия ,ма това не му е за първи път ,да оставим това че има тука в форума поне 10 банна ! Явно това момче не му пука от админи и наказание ,ако може да се справите по някакъв начин не знам !

• Upvote 1

Като съм вътре не говори така лично му бях сложил над 10 гага и 1 бан за системно обиждане поне още толкова от араторн и 1 бан имаше и от евгени ако не ме лъже паметта.Значи вече ще процедираме по друг начин щом не разбира.

Това е гледката абсолютно всеки ден като тоя клоун е в игра. Просто пак трябва да му се сложи перманентния.

EDIT: На всичкото отгоре и нахален има 20 регистраций във форума и всеки ден обяснява как той не псува и винаги първи го псуват.

• Upvote 3

преди 4 часа, BATMAN said:

Това е гледката абсолютно всеки ден като тоя клоун е в игра. Просто пак трябва да му се сложи перманентния.

EDIT: На всичкото отгоре и нахален има 20 регистраций във форума и всеки ден обяснява как той не псува и винаги първи го псуват.

ти що са обаждаш къде не ти е работа бе мойто дете ;д (предното ми го махнете ,че обърках ;д)

преди 3 часа, bestplayer said:

ти що са обаждаш къде не ти е работа бе мойто дете ;д (предното ми го махнете ,че обърках ;д)

Аз може съм дете и лапе за тебе, ма ти като си 30 годишен с мозък на 11 годишен мислиш ли, че си по-различен???

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...