Jump to content

Предложение за сървърите!

~AraTHoRn

Recommended Posts

Здравейте, искам да предложа нещо, което мисля, че не е пипано скоро и то е да се добавят някой нови песнички при край на картата и също така ще предложа няколко!

Може да се добавят откъси от следните песни, които лично подбрах:

Gorgon City - Imagination ft. Katy Menditta

Dr. Dre - The Next Episode ft. Snoop Dogg, Kurupt, Nate Dogg

Dr. Dre - Still D.R.E. ft. Snoop Dogg

Ice Cube - Gangsta Rap Made Me Do It (Official Video)

Mahmut Orhan - Feel feat. Sena Sener (Official Video)

То аз даже бях забравил че съществува тоз плъгин :D още от пускането му съм му спрял звука че ме дразнат тия музики и ако не беше тая тема нямаше да знам че е активен даже :D:D

• Upvote 2

Преди 16 минути, Guardian Angel said:

То аз даже бях забравил че съществува тоз плъгин :D още от пускането му съм му спрял звука че ме дразнат тия музики и ако не беше тая тема нямаше да знам че е активен даже :D:D

Guard не само ти си забравил за този плгъгин. А колкото за тези песни съм ЗА малко разнообразие 

Искам и аз да добавя няколко нови песнички, aко е възможно, ще се съм ви благодерн с цялата си душа и сърце:

1. Kondio - Muni Muni
2. ork.Kristali - 6 bez 10
3. Mile Kitic - Bomba
4. Shtilian - Kel Kel
5. Kamelia - Luda po tebe

• Upvote 4

Против! Не смятам,  че дадена песен би надъхала даден играч повече или по малко, особено в края на играта!  Или ти се играе или не,  много е просто. Ако иска някой да се надъха си пуска музика и си слуша през цялото време!

• Upvote 1

Аз пък предлагам да си направиш собствена верига и там си направи каквито поискаш сървъри,  сменяй си както пожелаеш картите и си слушай и Миле Китич ако пожелаеш!  Имам чувството, че бълваш тема след тема,  за да се доказваш пред някого!  От тия твои теми няма една,  която да е разумна и обмислена!  Айде лека нощ,  и утре ще чакам поредната ти "умна" тема! 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...