Jump to content

Предложение за промяна на сървър

~AraTHoRn

Recommended Posts

Здравейте, така като гледам всички искат зомби на мястото на ProKreedz сървъра, но стана напълно ясно, че няма да стане. В моето предложение това, което предлагам е да направим този сървър BHOP сървър та поне малко от малко да се засили активността му, защото BHOPa е по-забавен и дори полезен в много от нашите сървъри и помага, а може да има хора, които ще искат да се научат, а за да не заличаваме ProKReedz мода има много мапове, които са смесица между BHOP И LONG JUMP препядсвия и така ще остане нещичко и за любителите на LONG JUMPA.

• Upvote 1

В ProKreedz си има хора и сега , влизам дори да сменям карти на хората някой път.А и какво предлагаш не мога да разбера ? Да останат само bhop картите или да се промени съвсем целия сървър?:mellow: Аз съм против..

• Upvote 1

Ама Вие от ден на ден се чудете как да ви забележат хората и да пуснете някоя безсмислена тъпа тема(без извинение). Айде спрете да се опитвате да промените сегашните сървъри, и да се опитвате да смените някой сървър с друг който ви се играе. Напълни против съм

Това е ProKreedZ както винаги е бил от 7 години на сам и винаги ще бъде, няма да бъде нито climb нито bhop нито lj нито квато и да е друга разновидност на jump-a. Не знам за кой път вече казвам ИЗБИИТЕ си от главите идеи включващи някакви такива коренни промени по jump сървъра които да променят неговото естество ! Ако ще давате предложения то те нека са градивни и помагащи с нещо а не само някакви глупости... 

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...