Jump to content

Кандидат за админ - Katerina

Katerina

Recommended Posts

1.Име и Фамилия:  Катерина Смирнова

2.Години:  25

3.Град: Варна

4.Skype за връзка: Katerina Smirnova ([email protected])

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време? Не

6.От колко време играете в нашите сървъри? Oт 
gametracker Minutes Played=  ? 
 От 2016г  Minutes Played: 4222 

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? 
CS1.BG | Classic FragArena [HLstatsX]

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? 2 до 6 часа на ден

9.Можете ли да работите в екип? Да

10.Познавате ли амх командите? Не, но имам учител Master Yoda 

11.Имате ли проблеми с нервите? Да, много пия и много се бия :)

12.С какъв псевдоним играете?
 Katerina

Редовна си спазваш правилата  класика има нужда от админи. Мисля, че ще се справиш и ще бъдеш добър админ! От мен ДА

Кате , Кате :lol3: колкото пъти съм влизала съм те виждала(а това да влезна в класика е хипер рядко). Не си имала лошо поведение пред мен , а ѝ командите ще ги научиш(Ас мога да ти помогна :girl_wink:6tsksm). Да от мен и успех:girl_blum:.

Често я засичам в класик, когато влезна. Имайки предвид, че съвсем скоро няма да мога да играя, то би била един добър заместник. Да!

Щом  nedostypna ще те учи на командите и какво да правиш като си админ аз съм За:lol3::lol3::D Само да не си като нея да се биеш ,че ще стане меле :0454: Малката обаче не знае какво е намален Аим ,за това ако имаш нужда аз ще те науча :D А по късно със сигурност ще пише и Влади 1914 шампиона на ЦС ,не му давай скайп или фейса си :0454:.

От мен имаш Да!

• Upvote 2

Не може само да си редовна и да искаш да си админка, ако беше така, то половината играчи да бяха админи? Нито за преценка, нито нищо, отделно не си била админ и ми е малко объркано как ще различаваш хакерите от добрите играчи и обратно, от мен имаш не.

ПС: Видяхте, че момиче пуска кандидатура и давайте всички да, ама никой не гледа реално на нещата. 

• Upvote 2

Регистрацията в форума ти е от около месец и бих искал да опознаеш екипа пък и да те видим какви доклади ще качиш и дали имаш положителна активност дори и да станеш помощник админ бих желал да гледам позитвност от новите админи и също така ефективни решения за наглите и безкултурни играчи които си позволяват прекалено много.

От мен имаш НЕ успех

Ма я се стегнете малко.. Такива коментари могат да пишат само хора които наистина имат опит и са минавали демо тестове или пък са правели доклади с реални хакове на тях . A точно вие дето сте писали нямате нито 1 доклад тъй че айде нека си спестим глупостите щото много се набиват вече на очи и дразнят като ги гледам във всяка 1 кандидатура.
Одобрена е !

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...