Jump to content

Кандидат за админ shhhhhh

Валентин Й.

Recommended Posts

1.Име и Фамилия: Валентин Йорданов

2.Години: 18

3.Град: Варна

4. Skype за връзка: лс

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време? Да,Fatall-Error(d2only),Bulgarska Trewa,Black-Night и в други, който вече не съществуват.

6.От колко време играете в нашите сървъри? Oт gametracker Minutes Played=  ? http://www.gametracker.com/player/shhhhhh/79.124.59.244:27016/

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор?  CS1.BG | Dust2 Arena [HLstatsX] #1 

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? 4-5 часа на ден.

9.Можете ли да работите в екип? Да

10.Познавате ли амх командите? Да

11.Имате ли проблеми с нервите? Не 

12.С какъв псевдоним играете? shhhhhh

• Upvote 1

Мина веднъж през ситото взе си поуки и това е един голям плюс за теб ,от предишната ти кандидатура !Добър играч си ,активен си ,не съм виждал да обиждаш въпреки че бая ги садваш ,аве личи си че имаш опит за админ . От мен имаш Да ! Само един съвет да не стене като с многото други силни играчи , гледай си играта и се кефи ,но повече поглеждай чата и не ги щади много много ! Успех . 

• Upvote 1

Не е проблемно момчето . Обаче аз ще му дам много ценен съвет от който аз лично съм патил :Д Просто ще му кажа НИКОГА ДА НЕ ПРИЕМА СЪВЕТИ ОТ ДРУГАРЯ FOX :D Разбира се това е под формата на майтап ( но все пак за 16 бита , за намалени аимове  и за уал хакове не го слушай ФОх ко ти разтяга  :D :D ) ! ! ! Та ся сериозно казано може да се разчита на теб и  имаш Да от мен !!! Успех  

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...