Jump to content

Кандидат за Админ

- B.Andonov

Recommended Posts

1.Име и Фамилия: Б.Андонов

2.Години: 19

3.Град:
Кърджали

4.Skype за връзка:
deagle_55

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време?
Да

6.От колко време играете в нашите сървъри?
От година и половина

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? CS1.BG | Tour Maps

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? 
2 , 3 часа на ден

9.Можете ли да работите в екип?
Да

10.Познавате ли амх командите? Да

11.Имате ли проблеми с нервите?  Не

12.С какъв псевдоним играете?  
B.Andonov^^

Не мислех да пиша по кандидатурата ама прекалено много се заяждаш последно време.

Като го видя в AIM-a само се заяжда и дразни хората , влиза винаги от по-силния отбор , ако стане админ ще трябва да влиза от по-слабите , което няма как да стане(понеже играе за ранк).Освен това се мярка в сървъра от дъжд на вятър.

(Защо не напишеш , че си бил админ тук ? Не искаш да се знае причината поради която ти взеха правата ли?)

• Upvote 1

Преди 47 минути, nedostypna said:

Не мислех да пиша по кандидатурата ама прекалено много се заяждаш последно време.

Като го видя в AIM-a само се заяжда и дразни хората , влиза винаги от по-силния отбор , ако стане админ ще трябва да влиза от по-слабите , което няма как да стане(понеже играе за ранк).Освен това се мярка в сървъра от дъжд на вятър.

(Защо не напишеш , че си бил админ тук ? Не искаш да се знае причината поради която ти взеха правата ли?)

Не е последно време, а е било винаги. А за влизането от по-силния отбор ,той или играе с него или изобщо не играе .

Не от мен !

• Upvote 2

И аз смятах да не пиша по темата, но видях, че с доста от колегите мненията и вижданията ни за теб се пресичат (Desana, nedostypna и [email protected]***). Лично ми се е случвало да си от противниковия отбор и след като ве бием няколко врътки или минаваш от по-силните или излизаш или започваш да се заяждаш, а като ме убиеш започват самохвалбите колко си добър и голям и как ме садваш... Нямам нищо против теб, но трябва да оправиш поведението си в сървърите и ще променя мнението си. За сега съм против.

• Upvote 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...