Jump to content

Кандидатствам

jocky

Recommended Posts

1.Име и Фамилия: Джошкун Исмаил

2.Години:  25

3.Град: Шумен

4.Skype за връзка: dj0shkun

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време? да, csmegagaming, cs-bulgaria, много дълго време не мога да дам точно време

6.От колко време играете в нашите сървъри? Oт 
gametracker Minutes Played=  ? доста, но с различни никове

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? d2only

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? 3-4 часа

9.Можете ли да работите в екип? да

10.Познавате ли амх командите? да

11.Имате ли проблеми с нервите? не

12.С какъв псевдоним играете?
 jocky

• Upvote 1

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? d2only  Можеш да кажеш за кои сървър 1,2 или No AWP  така гледах ти GT слабо много предлагам ти лично мое мнение   поиграй още време в които сървър искаш да се кандидатираш покажи желание, редовен бъди  и играй с един ник, защото така ти с губят следите.От мене за сега имаш НЕ !

CS1.BG | Dust2 Arena [HLstatsX] # 2

ранг име   Резултат  Време Играна Резултати / Min
120 jocky   463 7.85 0.98
ранг име

CS1.BG | Dust2 Arena [HLstatsX] # 179.124.59.244:27016 - Counter Strike 1.6 сървър в Българияbg.gif

313 jocky   278 4.68 0.99

CS1.BG | Dust2 Arena Не AWP [HLstatsX] # 3 :

5313 jocky   3 0.05 1

1 час, jocky said:

Някой ще даде ли някво адекватно мнение за мен :D пишете тия, които ме знаете, споко не хапя :) всеки има право на мнение, няма да оспорвам никого, много хора ме знаят от d2only #1 и #2 

Само да ти кажа, че  в д2-то 1 арена не съм те засичал и да съм не е било много пъти при положение, че  играя там от година и нещо така, че специално моето мнение си е в правото и по адекватно мнение не мога да ти дам :]
  • Upvote 1

Малко време много никове това ми звучи като на бързо измисленно но ще устава колегите да се изкажат тъй като аз играя в друг сървар !

Edited by Guardian Angel
Без излишен спам !

Някой ще даде ли някво адекватно мнение за мен :D пишете тия, които ме знаете, споко не хапя :) всеки има право на мнение, няма да оспорвам никого, много хора ме знаят от d2only #1 и #2 

Аз съм го засичал момчето играе си не е проблемно има държание и култура в сървърите

и ще ти дам ДА на релси...

ако станеш помощник искам да те видя в действие а не в бездействие в рамките на пробния периот успех.

• Upvote 1

On 8.02.2017 г. at 5:18 PM, Fox said:

Само да те питам с кой ник си бил админ в Csmegagaming?

Разледвахте малко и получих задоволителни отзиви за теб ,в смисъл разбираш от хакери ,вярно е че си бил админ и в двата сървара ,държанието ти там преди 4-5 години е било горе долу ,ма сега като си пораснал трябва и да си поулегнал малко мисля :) тук не съм те виждал да имаш лошо поведение ,за това от мен за сега Да и за добрите препоръки за теб от дадени хора ,но с едно на ум де !

Но запомни тука не е като в другите вериги с Админ - Люси да ти прощава ,ако се издъниш без обяснения ти свалят правата и ако се правиш и на умен отиваш и на бан ! Гаранция ! Тия в зеленото не се майтапят :0454: днес ти дават права утре може да си бан . За това ако си мислиш ,че ще е като при другите вериги по добре недей се хваща :) Успех и умната . 

• Upvote 1

Виждам те от време на време в сървъра, главно в дъст-а и се държиш прилично, не съм имала проблеми с теб. Смятам, че разбираш от играта също така, съдейки по начина ти на игра, но някак си ми липсва нужното време (период), в който да си активен. Може би след месец, два, когато и другите те знаят ще имаш - да. За сега от мен НЕ. 

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...