Jump to content

Mapcycle в Classic

severnaDze

Recommended Posts

Отново ще пусна тема за картите в Classic и се извинявам с това но накрая на картата преди да свърши пуска вот за нови и там картите не са оправени а не е хубаво за един Classic да се пускат карти като: fy_snow, cs-deathmatch-final или някои подобни карти, които са за AIM сървър или на fy_snow сървър, който вече има такъв вид тук.

Благодаря Ви за отделеното внимание!

Напълно съгласен ! В другата тема видях, че има претенции относно това dust2 да го няма в mapcycle, за мен това е абсурдно колкото и д2 сървъри да има във веригата не може в класик сървъра мапа да го няма ..

Преди малко играх cs_747 в класика, дайте да ги оправим вече ако искаме добри и постоянни играчи с тези карти няма как да стане според мен, трябва доста изчистен mapcycle да има dust2 и никакви assault-ти този на severnaDze в другата тема е супер !!

• Upvote 1

Мисля, че отговориха още в предната тема. Доста от картите бяха премахнати и казаха ,че за сега ще бъдат тези. Има д2_2006 /някаква такава/ за мен е достатъчна.

Аз не разбирам защо да има излишни,какво да оставим? 

Само nuke,train,inferno и dust2 ли ... Нека има малко разнообразие. 

А за малките карти като fy_snow i $1000$ аз съм ЗА да си останат! Не винаги има 10-15 човека вътре и е супер да си цъкаме тези карти като сме по-малко.

Само ако е възмижно да се премахнат от самия вот /автоматичния/,защото някога ги избират и когато сме 20 човека  и става кофти ако няма админ :)

@Desana Аз точно за автоматичния вот накрая на картата говоря. Там има карти. които трябва да се преправят и да се направят същите, които @V.VaRBanoV остави. Ако и на двете места са същите карти сървърът ще стане перфектен!

И ще ме извиняваш но карти като  fy_snow, $1000$ или път cs-deathmatch-final не са за Classic сървър това не е AIM а CLASSIC!!!

• Upvote 1

Преди 41 минути, severnaDze said:

@Desana Аз точно за автоматичния вот накрая на картата говоря. Там има карти. които трябва да се преправят и да се направят същите, които @V.VaRBanoV остави. Ако и на двете места са същите карти сървърът ще стане перфектен!

И ще ме извиняваш но карти като  fy_snow, $1000$ или път cs-deathmatch-final не са за Classic сървър това не е AIM а CLASSIC!!!

Ясно ми е ,че е класик,но нужно ли е като сме 3-4 човека да играем nuke , cbble или нещо такова?! Те нека не са в автоматичния вот , а пък когато трябва и играчите искат ще си ги пускаме. 

8 minutes ago, Desana said:

Ясно ми е ,че е класик,но нужно ли е като сме 3-4 човека да играем nuke , cbble или нещо такова?! Те нека не са в автоматичния вот , а пък когато трябва и играчите искат ще си ги пускаме. 

Ако искат хората подобни карти ще влязат в друг сървър а не в Класик, всеки които влиза в такъв сървър иска да играе хубава карта а не да играе AIM карта. Извинявай но аз лично влизам в такъв сървър, за да играя както трябва без значение дали има 2-3-4-5 човека пиша с тях и се чакаме на едно и също място а ако искам други карти като тези, които каза ще вляза в друг сървър.

Преди 13 минути, severnaDze said:

Ако искат хората подобни карти ще влязат в друг сървър а не в Класик, всеки които влиза в такъв сървър иска да играе хубава карта а не да играе AIM карта. Извинявай но аз лично влизам в такъв сървър, за да играя както трябва без значение дали има 2-3-4-5 човека пиша с тях и се чакаме на едно и също място а ако искам други карти като тези, които каза ще вляза в друг сървър.

Или просто админа като пусне вот-а за по-малка карта ,отказваш и си готов :) Който иска се съгласява. СУПЕР ЕЛЕМЕНТАРНОТО ;)

15 minutes ago, Desana said:

Или просто админа като пусне вот-а за по-малка карта ,отказваш и си готов :) Който иска се съгласява. СУПЕР ЕЛЕМЕНТАРНОТО ;)

Точно поради тая причина трябва да се махне самия флаг на админите да не сменят на подобни карти. Или просто @V.VaRBanoV трябва да изтрие всички излишни карти, за да не можете да ги пускате а да се играе един истински и хубав Classic сървър.

Не ме разбирай погрешно но съм готов да вложа всички усилия и средства, за да направя този сървър хубав и популярен но ако се продължава с тези карти няма да помогна. ( Не че някои тук го интересува дали някои потребител иска да помогне с нещо или не. ) И да подчертая, че не искам нищо в замяна.....

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...