Jump to content

Предложение за картите в Classic

severnaDze

Recommended Posts

Здравейте, предлагам тези карти да се оставят, за да се въртят, защото на тях има най много посещаемост.

de_dut2 - 100% хора - Добавете я нищо, че има 3 D2 сървъри.
de_nuke - 85% хора
de_inferno - 90% хора
de_train - 80% хора
de_aztec15 - 70% хора
de_cpl_mill - 70% хора
de_cbble - 60% хора
de_tuscan - 60% хора
de_dust4ever - 65% хора

Останалите карти като:

de_dust - 45% хора - Това е карта, която е само за CT просто картата е направена за тях и всеки T се мъчи да пробие и не е интересна играта.
de_cpl_strike_32 - 30% хора - Няма посещаемост голяма, всеки човек излиза ( или поне всяко лапе ) а самите лапета днешно време правят популацията.
de_cpl_mill_32 - Има обикновенната ще кажа по долу защо!
de_train_32 - Има обикновенната ще кажа по долу защо!
de_tuscan32 - Има обикновенната ще кажа по долу защо!
de_nuke32 - Има обикновенната ще кажа по долу защо!
de_dustyaztec - 35% хора - Има de_aztec15 защо ни е още 1 ?

Картите, които са с 32 на тях са за Massive сървър няма смисъл от тях и да бъда честен понякога на определени хора не им се занимава да чакат да се сваля карта. 
А понякога самата система прекъсва с Mysql и вместо дадената карта да се свали за 5-10 секунди се сваля за 1 минута.

Картите, които съм дал най горе са най-играните за класически сървър, като този. Аз лично давам гаранция, че ако се въртят тези карти ще има хора в тях постоянно.
Предполагам редовните играчи трябва вече да са забелязали, че на определни карти просто всички хора излизат.
Процентите, който съм сложил са лично от мен, защото от моето наблюдение на самата популярност е това.

Опитвам се да помогна с каквото мога не само с реклами и т.н. 
Ако ми позволите да Ви помогна ще се радвам не само аз но и вие, когато сървърът ви е пълен.

Благодаря Ви за отделеното време на прочитането на темата.

Че то сега си я има д2...мисля

За de_dust ще кажа,че доста хора я избират в нашия сървар и се играе, а за de_cpl_strike_32 защо трябва да се съобразим с 5 деца,които не знаят мапа?

Мапа е добър не мисля,че трябва да се махне. За останалите съм съгласна, по-добре са обикновенните.

Всички стари карти са хубави добавяйте колкото се може повече да има разнообразие.

А за dust мисля , че човека не е прав , че е направена за CT. Направена е за който може да играе , както и всяка друга карта. :) 

Добавете и Assault , ако я няма.

От тези коментари останах с впечатление, че само @Дама Тита съм виждал в сървърът. Предполагам, че тя може да се изрази както трябва за хора вътре и на кои карти има повече хора.

Останалите, които се изразиха ще ме извинявате, но редовно съм вътре и следя сървъра но не съм ви виждал, ако случайно не сте влизали с други имена.

И се радвам, че поне @Desana ме подкрепи, ако и останалите редовни играчи се изразят по темата и те ще ме подкрепят, защото комуникирам с тях постоянно вътре.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...