Jump to content

Кандидатура за админ CS1.BG | Dust2 Arena [HLstatsX] #1

trey

Recommended Posts

1.Име и Фамилия: Михаел

2.Години: 20

3.Град: Русе

4.Skype за връзка: mihaeldimitrov

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време? да в Lan-server когато бяха online

6.От колко време играете в нашите сървъри? Oт 
gametracker Minutes Played=  ? http://www.gametracker.com/player/brb/79.124.59.244:27016/

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? 
CS1.BG | Dust2 Arena [HLstatsX] #1

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? 4ч

9.Можете ли да работите в екип?  да

10.Познавате ли амх командите? да

11.Имате ли проблеми с нервите? не

12.С какъв псевдоним играете? trey,brb

On 3.02.2017 г. at 3:08 PM, trey said:

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време? да в Lan-server когато бяха online

Много добре си спомням, че тая Лан сървер верига правеше големи мизерии на старото име на веригата и на още много други  !!! Тогава бяхте много силни с обидите към Реолада в БГ топ и с флодването  !А щом си и псувал както казва  Mowgli Wobblin  от мен имаш НЕ! 

• Upvote 2

Па то утре Mowgli Wobblin  може да каже , че динозаврите навлизат в София и ние трябва ли да почнем да се оглеждаме по улицата дали има динозаври ? Айде си градете мненията на базата на това което вие сте видели в даден играч , а не на базата на това какво ви казва Цветко и Петко :) Аз това което съм видял от това момче е положително и никога не е обиждал докато съм бил вътре . От мен има Да защото сървърите имат нужда от админи !  ! ! Успех приятел и не обръщай внимание на Фох и Асффер ! ! !

.Име и Фамилия: Михаел

Фамилия? И колко време си бил в дадената верига? Не се знае

И от мен имаш Не една от  причините е неправилно  попълнена кандидатура и другата и изброена по горе от колегите ми.

Не един  път съм го виждал да обижда и да псува играчите и дори след забележка ил гаг почва с админите да се заяжда и с тях.Няма смисъл,ще е въпрос на време да ти махнат правата. Не от мен !!!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...