Jump to content

Предложение за нов сървър

severnaDze

Recommended Posts

Здравейте, искам да предложа идея за нов сървър ( стига да има такава възможност да се пусне ), Inferno 

Има 3 сървъра Dust2 и се играе много, предполагам ако има и сървър само Inferno ще се играе много и ще се напълни съсъ сигурност с много играчи. Все пак картата е много известна и се играе, тъкмо ще има малко разнообразие.

ПП: Аз лично ще се заема да напълня този сървър с хора ако се пусне.

Предложението е добро, но в последните два месеца имаше поне 5-6 подобни предложения за нови сървъри и отговора на всички беше един и същ: За момента няма да се пускат нови сървъри, а като се пуска ще бъдем уведомени за да гласуваме какъв да бъде той.

Offtopic: Същия severnadze, който държеше Vendetta-та преди ли си ? 

Преди 12 минути, Desana said:

Не мисля,че ще се пълни, та ние едвам класика пълним. Почти всички играят само д2... За жалост.

Да, по скоро да направим някаква организация да напълним класика!!

13 minutes ago, Desana said:

Не мисля,че ще се пълни, та ние едвам класика пълним. Почти всички играят само д2... За жалост.

С малко упоритост и няколко трика се пълни всеки сървър. Има ли желание има и начин. Аз чакам Върбанов за няколко неща и ще се напълнят сървърите и Класика ще има много повече хора от сега.

@TincheFF Може да съм регистриран тогава но не значи, че съм влизал за това време. И прав си можеше да погледна няма спор с това.

@MARIQNKO Да не влизаме в такива подробности и да се отклоняваме от темата моляте.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...