Jump to content

Кандидат за админ kpyM

Recommended Posts

1.Име и Фамилия: Крум В. Милев

2.Години: 26

3.Град: с.Първомай 

4.Skype за връзка: papata-

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време? ReLoaD може би 3,4 години.

6.От колко време играете в нашите сървъри? Oт 
gametracker Minutes Played=  ? 

ALL TIME STATS

Score: 2734 
Minutes Played: 3331 
Score per Minute: 0.8 
Rank on Server: #4 out of 1430

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? Класика па ако искате мога и в другите да гледам що годе като имам време или, ако някой има нужда.

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? Относително е зависи от това дали съм свободен може би по 2,3 часа а може и повече.

9.Можете ли да работите в екип? Така мисля

10.Познавате ли амх командите? Преди време ги знаех всичките сега съм ги позабравил

11.Имате ли проблеми с нервите? Никакъв

12.С какъв псевдоним играете?
 kpyM

Крум имаш всички критерии които ти се изискват обаче аз не те познавам толкова добре за да ти дам моя положителен вот нека те видим що за човек си за напред.. от мен имаш НЕ успех

• ХА-ХА 1
  • Upvote 2

Смятам, че хората в екипа трябва да бъдат сплотени и да работим заедно. Този човек не веднъж е коментирал колко безполезни са админите и как едва ли не сме едни некадърници. Не.

• Upvote 4

преди 10 часа, Дама Тита said:

Смятам, че хората в екипа трябва да бъдат сплотени и да работим заедно. Този човек не веднъж е коментирал колко безполезни са админите и как едва ли не сме едни некадърници. Не.

Досега не съм имал пререкания с админ просто, АКО не можеш да различиш хак от добър играч "ТИ" вредиш на веригата а не помагаш.Говоря като цяло не за конкретен човек.

Може да не си имал прекрекания с админ ама ся се усра малко с исказването брато нищо лично но просто на много вървежен се правиш и тва ти е грешката не се раждаме научени така че админите се учат в движение така че щом му е дадено шанс значи трябва да е админ така че аз ти казвам също НЕ  нищо лично успех

• Upvote 1

Нищо лично ,ма тръгна с рогата напред ,забравил си команди за адмонство, а си бил админ тука ,така няма да стане,държиш се малко надменно  . Пробвай след месец и се промени, щом хората ти казват че имаш грешки и ти ги  показват грешките , значи има над какво да поработиш . На тоя етап от мен Не .

• Upvote 1

Исках да ти дам ДА, само щото си стар играч, обаче това няма никакво значение в тоя случай. Нямаш право като стар играч от релоуд да идваш тука и да мачкаш другите админи и хора и да им обясняваш как не става нищо от тях. Не мисля, че това е поведение на админ. НЕ имаш от мен.

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...