Jump to content

ЗА или ПРОТИВ цигарите сте ?

Guest Brave Heart <3 !

Recommended Posts

Как може изобщо хора където нямат и 16 години да говорят глупости :) Цигарите са една глезотия и така наречените пушачи са почнали още от тинейджъри ( не за друго а за гъзария ) ! ! Не разбирам каква ви е файдата от пушенето , но всеки си избира как да живее ... Какво ви доставя удоволствие да се тровите с някакви фасове ? Има си развлечения за таз работа . Много приятели са ми казвали пушим понеже няма кво да правим .....  Цигарите са доходен бизнес , но си тровите живота с тях и нямате воля да ги спрете това е истината за мен . Майка ми също е пушач , но и тя няма обяснение защо пуши .... Аз нито пия нито пуша , но за цигарите съм ТВЪРДО ПРОТИВ ! ! ! 

Абсолютно е право на личен избор дали да пушиш или да пиеш. Не мисля, че е нормално да има такова разделение сякаш цигарите са най-големия проблем на обществото. Нима тези, които плюят пушачите, че уж вредят и на останалите, не правят други неща далеч по-неприятни? Искаш да пушиш - пушиш. Не искаш - не пушиш. Не може никой да забрани на никого да си пуши където си пожелае, стига да не е на тясно затворено помещение. Нито съм бутнала цигарата в устата на непушачите, нито нищо. ЗА!

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...