Jump to content

Предложение за сървър

slayerb

Recommended Posts

Имам предложение за нов сървър - може и да се играе интересен е според мен - Respawn Just Capture the Flag , където играчи ще се опитват да откраднат флага на от срещната страна и да го занесат в собствената си база и по този начин да спечелят рунд . Ако бъдат убити докато носят флага той се връща отново при противника им , като отново се съживяват и отново се опитват да крадат  

Асфер 2 ... предната тема за нов сървър не я ли видя ?

Guardian Angel   

• Guardian Angel
  •  Модератори
  • 398 мнения
  •  13526 Точки
    •  
    •  
    •  

Добре аз на какъв език вече да говоря не знам ..

Колко пъти казах че нови сървъри за момента НЯМА да се пускат и когато дойде времето за това ще се пусне анкета да решите какъв мод ви се играе за да се пусне.

Ама Вие сте мега неориентирани обаче. :D Трябва преди да Ви дават права, да прочетете целия форум за да знаете в бъдеще че половинта теми които ще пуснете или ще се повтарят, или ще са безсмилени. Отделно на това този мод го има от години, и аз лично не знам нито един такъв сървър който да е развит и да има достатъчен брой играчи.

преди 3 часа, slayerb said:

Най малко пък потребители могат да се обаждат на всякъде особено по кандидатури на свой приятели 

Уау....ти сериозно ли вече се помисли за нещо повече от който и да е в тази верига!? Те ако потребителите не трябва да си изказват мнението по дадено предложение за сървърите нямаше да го има този раздел. Вместо да се правиш на "голямата работа" хвани прочети последните 5 предложения за нов сървър и поне се опитай да разбереш написаното в тях. 

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...