Jump to content

Предложение за Гънгаме

Аз съм изкофел ДЪРТАК

Recommended Posts

Преди време предложих на Валери да се стимулират играчите в Гъмгаме сървара и се разбрахме това да се обсъди след нова година и за това ще направя пак предложение . Ако погледнете статистиката за Гънгаме :

http://gungame.cs1.bg

Ще се види ,че за 20 дена вече има 2 играчи с над 100 победи и още много играчи които са близо до тях . Същото което е много хубаво ,че имаме нови играчи и то на много добро ниво,които започнаха да играят при нас и нивото като цяло на сървъра се дигна вече на много добро ,остава още малко работа по сървара и ще сме перфектни !Спокойно мога да кажа че в момента сме номер 1 по най - добър сървър за Гънгаме, по всички компоненти -карти ,високо ниво на играчите , посещаемост (късно вечер най много играчи имаме ) и т.н.  Вярвайте ми ,защото това го следя постоянно ,а не и нужно да го доказвам то се вижда с просто око ! 

Та предлагам стимула да се изрази така примерно :

1 Играч направил да кажем 400 победи ,да получи ВИП за 1-3 месеца(както прецени Главните ) за сървър по желание или админ права ( помощник админ) което  пожелае играча. 

2 Играча достигнал втори 400 победи ,да получи 20дена  ВИП за които си поиска сървър или права за помощник админ ,пак което си избере ! 

3 Третия стигнал 400 победи ,да получи 15 дена ВИП за сървър които си избере и права за (помощник админ )

4 Всички постигнали  400 победи от 4 до 10 подред ,да получават само ВИП за 20 дена или 1 месец ( както се реши) за сървър ,които си пожелаят .

5 Всеки след 10 играч ( 11,12,13,14,....)да получава само ВИП за период от 10-20 дена и само за Гънгаме сървара .

6 Първия направил 1000 победи в рамките на тази година ,вече да получи ВИП за 1 година във всички сървъри и да стане Сървър Админ без кандидатура.

Забележка: играчи които са админи или с платен ВИП могат вече да получават други награди както прецени Екипа на веригата.

Ако нещо не ви допада в моето предложение ,пишете каква корекция да се направи за наградите ,ако ви се струват малки или много голями. Все пак Главния ще реши дали ще се осъществи тая идея и какви ще са стимулите ! 

За да бъдат някой хора спокойни ,че това го права за себи си и ако се приеме ,така както съм го написал  и аз ще седна сега и няма да излезна от Гънгаме сървара за да направя пръв 1000 победи и да стана Админ и да спечеля безплатен ВИП ,веднага им заявявам че моята статистика не искам да се отчита за тези награди или права !!! С две думи моя ник няма да се брои ,стига ми наградата да видя Български перфектен сървар постояно пълен с играчи! 

Очаквам ако Главния е съгласен,да има  градивни коментари,а не заяждания, тук хора не търсят забавление само в Дуст2 сървърите ,а играят тоя мод много !

П .С . Ако някой си мисли че може да направи измама ,примерно да седне през ноща и да си нацъка статс сам ,няма да му мине номера ,защото всеки играч ще бъде следен кога е направил победите си ( по кое време на денонощието )! Аз лично ще следя всеки играч в гаметракера дали мами . На всички добри играчи ще напомня да си направят и Рег на ника си за да няма крадене! 

Преди 11 минути, TincheFF said:

Интересно предложение стига да го решат главните но това с админ правата е прекалено тоест някой който е добър да стане админ не мисля.

А не мислиш ли че ако някой е добър и играе постоянно в сървара не става дори и за помощник админ и то както съм казал ако иска ? Може да си избере Випа . Да не забравяш че ти не знаеше какво е да си админ ,но стана админ точно за това че си редовен и постоянен и добър играч?

. Целта ми е да се превлечат много и добри играчи ,а ако някой от тях не става за админ бързо ще загуби наградата за която е мъчил толкова много .,нали ще го заболи така много ?

преди 1 час, Fox said:

А не мислиш ли че ако някой е добър и играе постоянно в сървара не става дори и за помощник админ и то както съм казал ако иска ? Може да си избере Випа . Да не забравяш че ти не знаеше какво е да си админ ,но стана админ точно за това че си редовен и постоянен и добър играч?

. Целта ми е да се превлечат много и добри играчи ,а ако някой от тях не става за админ бързо ще загуби наградата за която е мъчил толкова много .,нали ще го заболи така много ?

Не беше ли ти този, който ми каза че съм добричък и ако стана случайно админ, ще ставам само да раздавам гагове?

Няма лошо в част от идеята и заради постоянството може да получават някакви такива бонуси като:

Първия направил 500 победи печели 3 месеца вип
Първия направил 1000 победи взима 6 месеца вип.
На всеки 300 победи играча да получава по месец вип.

А относно админ правата, това е пълен абсурд и няма да стане никога, някой да печели права по какъвто и да е начин. Та като изключим това няма проблеми да се пусне но едва ли ще има някакъв интерес защото във форума не виждам никаква активност от играчите посещаващи GunGame сървъра. Те просто влизат, цъкат си колкото им е кеф без да ги интересува има ли сайт няма ли и напускат сървъра, ако греша нека бъда опроверган с няколко коментара от редовни играчи и ще се стартира.

• Upvote 1

То идеята наисина си е добра но единствените редовни играчи които посещават форума и сървара са бившите и настоящите админи и също така бих добавил че аз станах админ не защото съм добър играч а защото си пуснах кандидатура  и спазвам стриктно правилата тоест редовен не конфликтен държящ на дисципла играч и винаги гледащ и спазващ правилата.Това с победите и ВИП наградите ми хареса като идея за това бих дал ЗА.

преди 3 часа, Guardian Angel said:

Няма лошо в част от идеята и заради постоянството може да получават някакви такива бонуси като:

Първия направил 500 победи печели 3 месеца вип -
Първия направил 1000 победи взима 6 месеца вип.
На всеки 300 победи играча да получава по месец вип.

А относно админ правата, това е пълен абсурд и няма да стане никога, някой да печели права по какъвто и да е начин. Та като изключим това няма проблеми да се пусне но едва ли ще има някакъв интерес защото във форума не виждам никаква активност от играчите посещаващи GunGame сървъра. Те просто влизат, цъкат си колкото им е кеф без да ги интересува има ли сайт няма ли и напускат сървъра, ако греша нека бъда опроверган с няколко коментара от редовни играчи и ще се стартира.

Ок съгласен съм с теб !Без админски права тогава,прави сте !То които има мерак ще си пусне кандидатура сам ,защото трябват още админи за сървара ,защото не знам защо се така става ,че когато някой уж редовен получи права ,после става обратното-става не редовен и дефакто нямаме постоянни админи  !

Но добавям още малко корекция ,ако си съгласен !

Първия направил 500 победи печели 3 месеца вип ,- По избор в който и да е сървър а Втория 1 месец вип По избор в който и да е сървър   ,третия 20 дена само за Гънгаме ! 
Първия направил 1000 победи взима 6 месеца вип.,Втория 2 месеца Вип и третия 1 месец  - По избор в който и да е сървър 
На всеки 300 победи играча да получава по месец вип. Само за Гънгаме сървара !

И Ицо  за да разберат хората които играят в сървара ,а не посещават форума ,задължително да се пусне инфо в чата ,че има такива награди ,както тече за Английските залози т.н.!

Няма да са много хората които ще направят тия победи.Иначе и от мен положителен вот за ВИПапрските права, но да са само за в ГънГейма си.Не става ти да не си влизал в дъста и само заради победите ти в гъна  да получиш ВИП там, просто не е логично.

Преди 1 минута, Chepa said:

Няма да са много хората които ще направят тия победи.Иначе и от мен положителен вот за ВИПапрските права, но да са само за в ГънГейма си.Не става ти да не си влизал в дъста и само заради победите ти в гъна  да получиш ВИП там, просто не е логично.

Прав си че има  хора които играят само в Гънгаме ,но като има такава привилегия с Випа ,ще започнат да играят и по другите съвари Дуст ,Деатмач,Уара и т.н. и ще кажат на свой познати и така става една малка безплатна реклама нали? А колко до победите те не са за 1 месец ,а за цяла година ! Който обича Цс ще се постарае да ги направи ,а и като има стимул бързо се правят ,от личен опит ти го казвам !

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...