Jump to content

Относно Rtv във WC3 сървъра

Phenomen4e

Recommended Posts

Мисля че Ртв (rock the vote) не работи както трябва.Когато напишеш ртв ти пише,че може да гласуваш след 10мин. От старта на мапа,минават тези 10мин. Пишиш и този път пак след примерно 6 раунда може да гласуваш.Както и да е,  идва време за гласуване всеки гласува и когато се избере карта (горе вляво) се изписва ,че след края на текущия рунд ще се смени.Е да ама не минават няколко рунда пиша timeleft изписва ми(no time limit) и не знам как, но  го сменя изведнъж.Мисля че успях горе доло да разкажа какъв е проблема дано да сте ме разбрали с тия философски обяснения :) .Благодаря в аванс

П.С Мога и да покажа в сървъра как работи или ако е нужно да направя няколко снимки.

Има някакъв проблем . Защото , като остане една минута и след като мине вота за следващия мап , той не се сменя а изписва от долу  No time limit , и играчите започват да се ядосват защо не се сменя и трябва да се пусне друг вот , за да може админ да го смени  

Направени са следните промени.

Ограниченията за време и рундове за старт на вота са свалени.

Премахнато е изчакването за смяна при новия рунд защото това е Respawn и е много трудно рунда да свърши.

Смяната на картата става след изтичането на пълното време на картата след преминал вот без да се чака.

При различния брой играчи стартират определени карти с цел да не се гоните 10 човека на огромна карта.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...