Jump to content

Предложение за Wc3

Phenomen4e

Recommended Posts

Предлагам да се добави плъгина за Rtv(rtd,rockthevote) във WC3 сървъра.Може и за другите да се ползва.Тоест,когато в сървъра няма админ и им стане скучно на играчите от даден мап или има малко играчи в голям мап сами да могат да си гласуват и след определен брой гласове да се появят няколко мапа от който да изберат за смяна.Слагам и примерна снимка.Благодаря в аванс. 

2017-01-18-02-55-13--836381667.jpeg

Да полезен плугин е това но на играчите не и става скучно от мапа а от хуманите долни които  които играят всички които са в 15 да ти кажа чесно тва е главната причина 

да се изпразва сървъра аз влично като видя че са повече от 5 дирекно излизам и не се занимавам да си дигам нервите шото някои неможе да играе :)   Но всеки има право да играе с каквото иска предполагам че всички са като мен видят нещо което не им харесва и лефтят 

• Upvote 1

Да знам , че са гадни хуманите особенно с 5 лвл невидимост и клоак хептен,идва заколва те и тогава го видиш ?. Няма как да се избегнат , а и това е една от най-играните и лесните раси като цяло.Винаги се намират недоволни,а и важното е да се забавляваш  :) 

Да така е но ся трябва да има некаква активност за да се махнат или сложат други мапове като цяло да има и тъпи мапове но главно заради тва излизат хората 

аз предимно играя с ундеад тои ме кефи и с бм мога да играя доста добре а с елф да не говорим но тва са все гадни раси за тва избирам кравопиеца заради динамиката на играта но да видим какво ще кажат другите брато 

Абсолютно ЗА :) това сам питал мн пъти в сервера що няма rtv (rockthevote) ,но тей не съм получавал отг. И ще е по-добре за НАС,след като няма да играем като вчера.Свършва мапа dust4ever и пак същият мап пуснат ??

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...