Jump to content

Кандидатура за админ Phenomen4e

Phenomen4e

Recommended Posts

1.Име и Фамилия:  Ердай Халим

2.Години: 23

3.Град: Кърджали

4.Skype за връзка:  phenomen4e

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време? Бил съм админ в доста сървъри , но беше отдавна и не помня имена вече.Макс година,а минимум към 2месеца.

6.От колко време играете в нашите сървъри? Oт 
gametracker Minutes Played=  ?  http://www.gametracker.com/player/Phenomen4e/79.124.59.244:27020/ (Не знам защо ми показва толкова време,но играя всеки ден в сървъра от около 2 месеца и може би почти всички са ме виждали)

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? 
CS1.BG | WAR3RespaWn 16lvl [SAVEXP] 

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? минимум 4 часа на ден,а може и повече зависи.

9.Можете ли да работите в екип? Да,никакъв проблем

10.Познавате ли амх командите? Да

11.Имате ли проблеми с нервите? Не,нямам.Спокоен съм си.

12.С какъв псевдоним играете? Phenomen4e

Лек ден ви желая и благодаря за отделеното време! :)

Извинявам се,че не съм бил активен в форума ще наваксам ако това е проблема.Ще намеря и време за форума.Повечето време когато съм на компа, а то е на ден поне 4 часа съм в сървара и не влизах в форума, а гледах да помагам на играчите всякак било то с менютата било то с командите за WC3 мода.Обичам да помагам и не очаквам нищо в замяна,все пак благодаря.Всеки заслужава шанс стига да му бъде даден и да се докаже.

Преди 32 минути, CS1.BG#AVERCHETY- said:

От мене имаш 3А ! Мисля , че ще се справиш като админ и ще си полезен за екипа

Благодаря за доверието и ще се радвам ако някак мога да помогна на вип,админ или играчите.

Според мен ще се справиш аз лично не съм те виждал да нарушаваш правилата да псуваш и т.н 
но не мога да ти дам Да още ти е рано според мен някак си ми нов за това на тоя етап ти давам НЕ, по играй още малко 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...