Jump to content

Кандидатура за Админ

Pod Niwoto Ste Mi

Recommended Posts

1.Име и Фамилия:    Емил Юруков

2.Години:  25

3.Град:  разлог

4.Skype за връзка:   dezzy91

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време?  Да тук  2 пъти играем на 3 да е на касмет

6.От колко време играете в нашите сървъри? Oт 
gametracker Minutes Played=  ?    
 няма нужда да го пиша времето познавате ме 
7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор?  дъст2 №2

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ?   около 4 5 часа 

9.Можете ли да работите в екип?   Да Мога 

10.Познавате ли амх командите?   Доста добре

11.Имате ли проблеми с нервите?  да избуглив съм малко повече 

12.С какъв псевдоним играете? inv1ncible. Roden Winowen hah 

• Upvote 1

Брато не си за тая работа . Колкото да съм по груб от теб  в живота ,не го изразявам пред хора които не познавам и камоли към подчиненени те си или към Екипа с които работя ,а ти кой ли не насоли след като си загуби правата . Не всичко което ти е в главата не  вади на показ ,защо може да се окаже вредно за теб . Трети път ти давам Не и няма как да се промени това от мен .

Па уважавам те много защото си мъжкар на място :) Говориш директно и винаги действаш така както си преценил за добре и така както те кара от вътре . Не си подлога и не си въздух под налягане :) Също така не си от хората които се въртят от къде духа вятъра ... И си един от хората на които бих помогнал и на живо .... Ееее обичам да те хуля , но това е защото си ми симпатягаа .. Ееее гагвах те докато бях админ , но и тва е понеже съм справедлив и понеже си ми слабост :ДДД Аааа от хакери разбираш и ти е ясно за кво иде реч .. От мен имаш едно голямо ДА Емилчо ... Жив и здрав и успех приятелю ! ! 

Емиле пичага си кефиш ме но не ми харесва  някой да обижда по сърварите,днес те забелязах отново да го правиш.Като си оправиш поведението ще имаш моето ЗА но засега имаш Не от мен.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...