Jump to content

Кандидат за админ

Recommended Posts

1.Име и Фамилия:  Ива П.

2.Години: 19

3.Град:  Велико Търново

4.Skype за връзка: iwka_we

5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време? Да

6.От колко време играете в нашите сървъри? Oт 
gametracker Minutes Played=  ? 
 8, ше наваксам ;дд

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? 
  CS1.BG | AIM Tour Maps

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ?  3-4 часа

9.Можете ли да работите в екип? Да

10.Познавате ли амх командите? Да

11.Имате ли проблеми с нервите? Не

12.С какъв псевдоним играете?
 Crazy|IV|baby

От мене имаш НЕ 

1.С тва време малко слабо да ти дам ДА
2. 5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време? Да  Ами поясни къде си била админка и колко време с ДА нищо ново 

ранг име   Резултат  Време Играна Резултати / Min
511 Crazy | IV | бебе   9 0.13 1.13

Преди 2 минути, CS1.BG#AVERCHETY- said:

От мене имаш НЕ 

1.С тва време малко слабо да ти дам ДА
2. 5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време? Да  Ами поясни къде си била админка и колко време с ДА нищо ново 

ранг име   Резултат  Време Играна Резултати / Min
511 Crazy | IV | бебе   9 0.13 1.13

В тези сървъри съм била админ, повечето хора ме знаят :)

Па почети никой не те знае щото много бегла следа остави . Единствената ти следа която остави беше за това , че спомогна на някой хора и ме изкарахте виновен за неща където нямах дори представа ... Но както и да е да поговорим за качествата ти като админ защото явно това е важното сега . Като админ си КРЪГЛА 0 .. Правата ти се взеха защото не ставаше за нищо и се караше с играчите постоянно и се заяждаше със всички хора в форума . Представа за ХАК ? Пак кръгла 0 ! ! ! Абе като цяло си си кръгла 0 какво да ти кажа .... Но явно щом си пуснала кандидатура не е случайно ... Еее сори , че съм толкова директен , но все пак както подчертах в една друга кандидатура името ми е Влади ... И няма да ви цепя басма вече на такива , които сте кръгли нули ... Твърдо НЕ от мене ! ! ! аааа и няма да е лошо да обясниш на общността защо ти бяха взети правата ( ако не си забраила де , че ти не умееш да помниш дълго време ) ! ! ! 

Преди 1 минута, VLADI 1914 said:

Па почети никой не те знае щото много бегла следа остави . Единствената ти следа която остави беше за това , че спомогна на някой хора и ме изкарахте виновен за неща където нямах дори представа ... Но както и да е да поговорим за качествата ти като админ защото явно това е важното сега . Като админ си КРЪГЛА 0 .. Правата ти се взеха защото не ставаше за нищо и се караше с играчите постоянно и се заяждаше със всички хора в форума . Но явно щом си пуснала кандидатура не е случайно ... Еее сори , че съм толкова директен , но все пак както подчертах в една друга кандидатура името ми е Влади ... И няма да ви цепя басма вече на такива , които сте кръгли нули ... Твърдо НЕ от мене ! ! ! аааа и няма да е лошо да обясниш на общността защо ти бяха взети правата ( ако не си забраила де , че ти не умееш да помниш дълго време ) ! ! ! 

Не ми ги взеха, аз сама си ги дадох, след като не знаеш, по-добре замълчи и не се излагай. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...