Jump to content

Кандидат за Админ: asffetr

asffetr

Recommended Posts

1.Име и Фамилия: Людмил Захариев

2.Години: 16

3.Град: Лом

4.Скайп: ludmil_20

5. 5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време?:Да Cs-maxgaming zombie basebulder1

6. .От колко време играете в нашите сървъри? Oт gametracker Minutes Played= http://www.gametracker.com/player/asffetr/79.124.59.244:27020/

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? CS1.BG | WAR3FTRespawn-a

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? 2-3 ч.

9.Можете ли да работите в екип? Да

10.Познавате ли амх командите? Да

11.Имате ли проблеми с нервите? Не

12.С какъв псевдоним играете? asffetr
 Искам дасе извиня за предишните ми грешки и да кажа че няма да се повтарят мъжка дума!

Редовно момче си както в сърварите така и в форума.Гледах че на няколко пъти си бил отхвърлен и за сметка на това никога не предаде веригата а продължи да и помагаш за което съм свидетел. 

Имаш голямо ДА от мен

• Upvote 1

Аз съм ПРОТИВ ! Беше ти дадеш шанс преди и се осра доста стабилно... има още много неща да научиш... за мен не си готов въобще за Админ.. :) джиткай още малко следи нещата по-добре пък след време ще видим.. засега НЕ ~_~

• Upvote 1

Мисля че ти постави рекорд по-най бързо земане на правата. Смятам че трябва да порастнеш още малко, да понаучиш някое друго нещо и тогава да бъдеш админ където и да е. От мен Не

• Upvote 1

Преди 39 минути, XeqtR said:

Аз съм ПРОТИВ ! Беше ти дадеш шанс преди и се осра доста стабилно... има още много неща да научиш... за мен не си готов въобще за Админ.. :) джиткай още малко следи нещата по-добре пък след време ще видим.. засега НЕ ~_~

Всеки прави грешки не ми казвай че си  безгрешен.Това момче има голямо желеание да стане админ и не мисля че ще си повтори грешката отново.Аз съм човек който много обича справедливоста а в твоя отговор такава няма.Не знам от колко време не влизаш в сърварите но това момче ме е викал не веднъж за проблеми в сървара и незная колко още трябва да следи играта както казваш за да му се даде шанс и то при ситуация че не е длъжен да върши нашата работа.

Пък и права както се дават и така взимат...без лоши чувства :)

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...