Jump to content

Кандидат за админ shhhhhh

Валентин Й.

Recommended Posts

1.Име и Фамилия:Валентин Йорданов

2.Години: 18

3.Град:Варна

4.Скайп: лс

5. 5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време?:Да, Fattal Error, bg trewa,Black Night, и в други по малки , период по около 2 месеца в сървар.

6. .От колко време играете в нашите сървъри? Oт gametracker Minutes Played=около месец http://www.gametracker.com/player/shhhhhh/79.124.59.244:27016/

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? De_Dust2 #1

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? 4-5 часа на ден

9.Можете ли да работите в екип? Да

10.Познавате ли амх командите? ДА

11.Имате ли проблеми с нервите? Не

12.С какъв псевдоним играете? shhhhhh

А? изненадана съм.. ти не беше ли син? :( ха-ха 

Регистрация от 31ви декември. Малко прекарани часове в сървъра и повечето са ти от последната седмица..преди това не съм те виждала да си редовен изобщо. Мисля, че ти е прекалено рано за права, от скоро играеш, наблегни на опознаването на хората в сървъра и помисли с какво можеш да помогнеш за развието му, защото според мен с нищо. Не обичам хора, които се мислят за много хитри и искат да си направят нещата по лесния но смешен начин, нищо лично! :)

П.С. Синия цвят ти отиваше много! :D

Бих ти се доверил,но за сега на този етап с тази малка активност няма как наблегни върху коментара на Глезла,мисля,че е изчерпала достатъчно,какво трябва да направиш Против от мен .

В изискванията се изисква време 40 часа, момчето има 56 за седмица ( за все още неразбралите gametrackera е нулиран на 01.01.17) и вие пак не сте го виждали ?! Помислете чия активност не е голяма след като не сте го засичали. От мен има Да

Здравейте играели сме заедно нямам оплаквания от него добър и във играта и изобщо не обижда, не псува не съм го виждал и да играе със хак абсурд той да играе със хак! :Д Момчето е стабилно от мен имаш Да! Успех братми

Редовен си, изглеждаш сериозен и надежден, но както са казали и другите - за момента ти е рано. Също така се старай да не избухваш на моменти. Против на този етап!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...