Jump to content

Проблем с XP-то в CS1 BG WAR 3 Server-a !

Glavata

Recommended Posts

Здравейте колеги :)

От няколко месеца играя във вашите сървари от който съм ... (слабо казано доволен) нямат бъгове и проблеми.  До днес ...
Преди 15-20 мин влязъх в War3 Сървърът ви в който играя и установих че Експириансът на някой от расите го няма. Става дума за Chameleon , Elf, Другит не съм ги гледал ... Възможно ли е да сте върнали сърварът няколко седмици назад или пък да сте правили някакви настройки.
Питах момчетата който играеха вътре (отговори ми най-учтиво (user: JET LI ), но те нямаха проблем с техните раси. Възможно ли е да се открадне ХП ? Чувал съм че може ,  играя тази игра от 2001 год а war3 от близо 6 и съм чувал че със сменяне на ника по някакъв начин хп-то може да се прехвърли (ако отстраните и тази възможност ще е супер) :)  
Бих искал да ми бъдат възстановени двете раси с по 4lvl ако е възможно .
nickname: Glavata
A расите бяха : 

Chameleon 15lvl  над 15к xp сега е 11lvl с 9.3к xp.
Night Elf 15lvl над 11к xp сега е 11lvl с 9.25 xp. 
Няма да играя с тях докато не получа отговор за да ги оставя така както съм ги заварил , за да ги видите.

Благодаря ви предварително и ви пожелавам весели празници :)
Поздрави: Марин 

Ами не знам какво точно си гледал но нещо си в грешка..

Крадене на EXP е невъзможно от много време. И вземи си регистрирай ника.

Това са всичките ти раси и съответно колко EXP имаш на тях.

Undead - 45 738

Human - 273 705

Orc - 654

Elf - 92 780

Blood mage - 255 083

Shadow hunter - 22 654

Warden - 585 917

Crypt Lord - 35 274

Chameleon - 93 481

Абсолютно си прав :)
Просто казвам че две от тях бяха с 15 левел а сега са 11 ! Все пак играя от дооооста време и не бих излъгал за нещо подобно :) 
"Гледал съм" точно това което трябва ;)
Колкото до регистрирането на ника как става ? И ще имам ли парола за да влизам само аз с него ? 
А и какво ще стане с 4те левела който липсват , не разбрах също ? 

Поздрави: Марин 

За да регистрираш ника, когато си в игра напиши /reg и следвай инструцийте, ако пък се затрудняваш ето ти линк в който е описано подробно как да се регистрираш.   

http://forums.cs1.bg/topic/632-cистема-за-регистрация-на-никове-в-игра/#comment-3420

Преди 34 минути, Glavata said:

Благодаря ти колега :)))

По моя въпрос : Ето това ми изписа туку-що на Асалт .... 
* [cs1.BG] Error, unable to retrieve XP, please contact a server administrator

Здравей! Това се случва,много ама много рядко когато връзката към mysql сървъра се загуби или изпита затруднение,но като цяло няма как да ти изчезне хп-то на акаунта ти.И да знаеш,че от новата 2017г. Всички статистики се рестартират включително и тази за warcraft сървъра.

Според мен така е правилно , както и интересно :) 
Просто ми беше чудно , ако някой се ***ва с мен защото не съм един от любимците в този сървър (за повечето)
Благодаря ти Варбанов за вежливият отговор ! 

Поздрави и Весела Коледа 
:drinks:

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...