Jump to content

оплакване от админ gravity

Guest FreedoM

Recommended Posts

Добре значи понеже самия админ ме провокира (въобще не ми се занимава с детски работи), ама не мога да разбера що за отношение. Смисъл обижда(на демото), постоянно се заяжда, при условие, че думичка не казвам в чата преди да ме провокира(обикновено mute-вам всички, ама понеже е главен и виждам какво пише). Всички админи ме били слейвали, ми защото виповете се изнервят, че пак ги бият независимо от това, че имат всичко в играта от първа врътка + бъгав скин, който не можеш да хитнеш. 

http://dox.bg/files/dw?a=daaff4783a

Какво толкова ви преча нз, правете каквото искате. Ако на някой не му се гледа демото ситуацията е следната: въпросния админ ръшва х през тунелчето да мине гръб на ярда, умира понеже грам не се оглежда(аз даже не се бях и скрил, просто отивах към ярда) и започва да реве и да се ядосва  и вместо да търси вината в себе си, ест започва да заплашва с банове. И пак повтарям, не пиша в чата, не играя с хак, не нарушавам нито едно от правилата, които ВИЕ сте ги сложили тука във форума.

Пак ще ти го кажа за да го видят всички! ТИ СИ БАВНО РАЗВИВАЩ ! Неможе целия сървър да реве от теб, че чакалиш а твоето тъпо оправдание е, че всички били вип и имали авп-та. Радвай се, че не съм те баннал, малък нагляр. Бе кво ти давам обяснение на теб ?! Аааа и другото което се сетих и дори на админи съм го казвал и на играчи хиляди пъти... АКО ИСКАТЕ ДА ЧАКАЛИТЕ ИГРАЙТЕ 2-KИ!!!!

Момче разбери го ... не може да кампиш 2 минути в базата и всяка врътка да умираш защото е свършило времето ... и да не говорим ,че пречиш на другите играчи ,точно за тва днес те слейнах ... 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...