Jump to content

Предложение относно сървъра

MARIQNKO

Recommended Posts

Здравейте, имам  предложение относно сървъра. Предлагам да се добавят нови авп мапове и да се промени името от AWP India Forever на AWP Melee, предлагам го защото обичам да играя с авп и много често играя в сървъра, но се играе само тази индиа и писва. Мисля си ако се направи един хубав маплист с 9-10 от най-играните авп мапове ще има разнообразие и интереса и посещаемоста на сървъра ще се увеличат. Или поне да се сменят различните мапове идниа, а не да се върти само awp_idnia. Предлагам също ако е възможно слотовете да се намалят, защото след като влязат повече от 15 играча става голяма блъсканица, а и започва да лагва и всички се оплакват  това не е класиск сървър да има 21 слота,а е айм.

Това са само предложения, моля всеки, който играе в сървъра да напише своето мнение.

Поздрави :) 

Пробвахме,  не става. Сложиха друга карта и почнаха да се оплакват. Съответно картата беше премахната.

Сега , ако пак решат да сложат други карти или карта и аз пак ще почна да стрелям с awp, но едвали.

преди 3 часа, Siska said:

Пробвахме,  не става. Сложиха друга карта и почнаха да се оплакват. Съответно картата беше премахната.

Сега , ако пак решат да сложат други карти или карта и аз пак ще почна да стрелям с awp, но едвали.

Ок, нали има няколко варианта на авп_индиа, защо поне те не се въртят за да има някакво разнообразие?

• 10 months later...

Аз като "снайперист" не съм съгласен с това, както и грубо казано 80% от авп играчите.

Лично съм правил такъв сървър и съм получавал адски много негативни коментари и почти винаги беше празен (освен когато картата беше класическата индия) макар да съм пръснал около 60лв за реклами на месец.. Накратко повечето снайперисти обожават индията и ще бъде лоша идея да се пипа, по-добре да си има отделен авп сървър с различни авп карти и версии на индия за малкото хора на които вече им е втръснала класическата индия. 

Пс не виждам бъдеще за подобен авп сървър. 

• 2 weeks later...