Jump to content

ЗА ВИП УСЛУГИТЕ

TincheFF

Recommended Posts

Здравейте,

Искам да предложа една по лека и по опростена опция в вип услугите 

когато искаш да си направиш вип и отвориш самия панел ти изисква за колко кредита да заредиш

и в кой сървър...обаче тука идва интересното в самия панел на първо място е сървара дъст 2 арена 1

Аз бих искал да има празно място и така няма да има хора които да се объркат и ще трябва да изберат даден сървър в който

искат да станат ВИП.

Моля да се обърне внимание на тази тема и благодаря предварително.

Д.Тинчев

Това че някои хора ги мързи да прочетат, и правят всичко като кон с капаци си е лично техен проблем. За мен няма значение как ще се направи, защото винаги ще има неразбрали.

• Upvote 2

Принципно имаш право до някъде Тинчев . Обаче както и да  бъде направено съм сигурен 300% , че все ще има не разбрали ... Иначе този сървър е на първо място защото той се играе най - много и там трудно влизат хората защото обикновено в час пик е пълен ..  Но все пак ако главните преценят може да го пипнат това защото не е кой знае какво

On 14.12.2016 г. at 10:06 AM, Just Me said:

Сегааа...чети внимателно

Не искам никой да променя самата смс система тя не е и толкова трудна просто повтарям на самия панел където трябва да си избираш в кой сървър да играеш няма празно пространство или някъв празен слот а има сървъра дъст 2 арена 1.Добре тогава щом си против защо да бъде този сървър на това място а не бъде някой друг а?! Замисли се не е толкова сложно...

Ок и така става както казваш да се премахне падащия панел просто държа да е малко по улеснено за вип клиентите причината е че за първи път като си правих Вип сбърках наскоро мой приятел който надъхах да играе в нашата верига и той сбърка представи си колко хора още са сгрешили и след това оди търси главни админи или Валери е кажи че не съм прав или аз и моя приятел и още десетки други сме неграмотни ?! Това имах предвид 

преди 22 часа, TincheFF said:

Ок и така става както казваш да се премахне падащия панел просто държа да е малко по улеснено за вип клиентите причината е че за първи път като си правих Вип сбърках наскоро мой приятел който надъхах да играе в нашата верига и той сбърка представи си колко хора още са сгрешили и след това оди търси главни админи или Валери е кажи че не съм прав или аз и моя приятел и още десетки други сме неграмотни ?! Това имах предвид 

Здравей! Просто самата система си е калпава и не е добре направена,но за без пари толкова,като цяло има какво още да се желае да се направи,просто ще се търси някакво решение на твоето предложение,дали ще е някой изкачащ прозорец да подсказва да си избереш правилния сървър или нещо друго подобно което няма да промени цялостта и работата на самата вип система. :)

• Create New...