Jump to content

Може ли да се смени Respawn в War3 сървъра

Ivailo Ilkov

Recommended Posts

Здравейте!

Има ли  възможност "раждането" на играча в сървъра да не става в базата,а както при другия respawn  сървър да е по различни точки на картата!Просто е адски кофти да ти се накачулят 5-6 човека и да няма мърдане!

Той, пичагата не знае защо е против,просто пише само и само да трупа мнения. ;) 
Може да се направи,но това го решават главните. :)  Поздрави! :) 

Edited by Guardian Angel
Spam !
  • Upvote 1

Преди 13 минути, Stanislav Stefanov said:

Той, пичагата не знае защо е против,просто пише само и само да трупа мнения. ;) 
Може да се направи,но това го решават главните. :)  Поздрави! :) 

Против съм защотото според мен е тъпо за тоя сървър!

1 minute ago, asffetr said:

Против съм защотото според мен е тъпо за тоя сървър!

Добре,как все някой като предложи нещо и ти го смяташ за тъпотия,а ти като предложиш нещо не е тъпо? ;) 

• Upvote 1

Преди 49 минути, Stanislav Stefanov said:

Добре,как все някой като предложи нещо и ти го смяташ за тъпотия,а ти като предложиш нещо не е тъпо? ;) 

Напълно те подкрепям... Вече започваш да дразниш малко asffetr. За да трупаш мнения, активност и да те виждат във форума пишеш всякакви безсмислени неща и нямам впредвид само сега.

Относно сървъра.. ами защо не, може да стане интересно, но наистина на някои мапове като се съберат всички от противниковия отбор и става сложно.. Това има кой да го реши, все пак трябва да се направят едни промени, които нямат гаранция, че ще се харесат.

Преди 7 минути, Jiwkov* said:

И като се сложи това , какво правим със "Warden" расата , след като едно от уменията му е да те ражда в противниковата база ? 

Да.. в този случай няма как да се получат нещата, а и mole също ще е безсмислено ))

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...