Jump to content

Проблем с випа !

MyTpaTa

Recommended Posts

Здравейте!

Не бях играл от 2-3 месеца, но вчера реших да започна пак да разцъквам и пуснах смс за VIP. До тук всичко е ОК, но след като добавих услугата вип към ника си ( OG | MyTpaTa ) аз не можех да вляза в сървър : CS1.BG | Dust2 Arena [HLstatsX] #1. Пише ми, че съм Kick от сървъра и това е.... логнах се с ника си в другия Dust сървър и видях че нямам и VIP привилегиите. Въпросът ми е, какво стана и някой ще оправи ли тази бъркотия?

За съжаление не е това решението на този проблем, приятелю! Отварям ЦС-а пиша setinfo _pw "....." ( пробвах и с кавички и без) и нещата са си същите.... Ето това от снимката ми излиза....

You have been disconnected from the server.

Reason: Kicked : You have no entry to the server...

Написах го, защото снимката от таблета е голяма.

Влязох в друг ваш сървър, бях сам и реших да пробвам да вляза в 1-цата на Дъст( проблемният). Позволи ми, написах си паролата и всичко беше ОК, даде ми и VIP привилегиите... и така до смяната на картата... сега пак ми изписва същото и не мога да вляза....

Отиди в cstrike папката и търси confing.cfg отвори го с notepad или wordpad и най-отдолу намираш редовете със setinfo и ги триеш запазваш файла влизаш в игра пишеш си отново паролата и пак ако не стане или бъркаш ника или паролата.

• Upvote 1

Law, направих го и пак нищо.. Но няма как да ми казвате, че си бъркам паролата на ника при положение, че в горния пост ви написах, че играта ме пусна поради някаква причина в сървъра и като си написах паролата( която смятате че бъркам) получих и VIP привилегиите. Но след като изтече тайминга на картата пак стана същия проблем....

П.п. Нека да не спамим темата с постове за паролата, защото си я знам, а някой да се опита да оправи нещата или поне да ми каже, че няма да мога да играя на този сървър повече и това е.

Law - изпратих ти покана в скайп, за да може да дискутираме проблема.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...