Jump to content

Кандидат за админ

wansted

Recommended Posts

1.Име и Фамилия: Миноел Минчев
2.Години:  15
3.Град: Плевен
4.Skype за връзка: mincho...5
5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време? Да бях преди, но сега не съм
6.От колко време играете в нашите сървъри? Oт gametracker Minutes Played=  ?
http://www.gametracker.com/player/wansted %3A*/79.124.59.244:27018/ 4852 
7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? -  CS1.BG | DUST2 No Awp
8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? 3-4 ч.
9.Можете ли да работите в екип? - Да
10.Познавате ли амх командите? - Да
11.Имате ли проблеми с нервите? Не.
12.С какъв псевдоним играете? wansted :*

Пускам сега кандидатура по препоръка !

Не знам кой от началниците ти е дал препоръка на теб да пуснеш кандидатура , но от човек като теб екипа няма нужда според мен . Само като ти гледам глупостите където пишеш по форума за да трупаш активност ми става смешно :) Хора като теб качили едно две демота в оплаквания и след това се мислят за голямата работа , аз не приемам . Просто хвани се спри да пишеш неща където не са ти ясни и да вършиш работи , които не разбираш .  Кат видя малко промяна в теб и то в положителна насока чак тогава мога да си променя вота .  НЕ ОТ МЕН  ! ! ! !                                                                                                                                                                                8872284A.jpg

Когато се научиш да не спамиш по форума с глупостите ти, да почнеш да пишеш по-грамотно (че ще ни се смеят) тогава ще имаш моят положителен вот и наистина кой те е препоръчал?

Като гледам имаш желанието да си админ , аз като съм те засичал в сървърите не съм видял да нарушаваш правилата , държиш се приятелски с другите играчи , редовен  си. Аз ще ти дам Да :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...