Jump to content

Кандидат за админ: "KOP|DimitroVV"

DimitroVV

Recommended Posts

1.Име и Фамилия:  Георги Димитров
2.Години:  17
3.Град: Хасково
4.Skype за връзка: mitko_vilito
5.Били ли сте Администратор досега? Къде и за колко време?да, HDS.BG, BuLpLaY, Cs-Vraca
6.От колко време играете в нашите сървъри? Oт 
gametracker Minutes Played=  ?  http://www.gametracker.com/player/KOP|DimitroVV/dd2.cs1.bg:27016/ - 
Minutes Played: 5327
7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? -    CS1.BG | Dust2 Arena [HLstatsX] #1 
8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ? - 3/4 часа, когато нямам по-важни ангажименти повече.
9.Можете ли да работите в екип? - Разбира се.
10.Познавате ли амх командите? - Да.
11.Имате ли проблеми с нервите? Не.
12.С какъв псевдоним играете?
 KOP|DimitroVV

Хубаво е да има админи в сървърите , но сега се получава така  , че пазим ем играчи ем админи , което с една дума НЕ Е ХАРАШО :Д Та господин Димитров вие ще сте точно от тез админи , които трябва да пазим :Д Аааа и по между другото ви нямам  доверие на вас защото съм ви засичал да се правите на интересен и да обиждате играчи :) А такова нещо за мен е недопустимо . Ако някой те дразни има си скайпове майпове и тем подобни работи където може да му кажеш какво се случва и да си го псуваш на воля , НО В СЪРВЪРА Е НЕДОПУСТИМО ! ! ! Така че ти за мен нямаш място в екипа ( но тва е само мое мнеение де ) ! ! Ако покажеш напредък вота ми ще бъде друг . Не от мен за сега  

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...