Jump to content

Кандидатура за админ!

DnB - FreestyleR

Recommended Posts

1.Име и Фамилия: Емил Джиджов

2.Години: 24

3.Град: Девин

4.Skype за връзка: fashion 870

5.Били ли сте Администратор досега? Не

6.От колко време играете в нашите сървъри? От gametracker!  https://www.gametracker.com/player/DnB | FreestyleR/79.124.59.244:27025/

7.В кой от нашите сървъри бихте искали да сте администратор? CS1.BG | GunGame MELE

8.По колко време реално бихте могли да отделяте за въпросният сървър ?  3-6 часа

9.Можете ли да работите в екип? Да

10.Познавате ли амх командите? Да

11.Имате ли проблеми с нервите? Не

12.С какъв псевдоним играете? DnB | FreestyleR

Ааа теб те знам много добре :Д Обаче нямаш късмет защото точно в тоз сървър  имаме специалист който спи денонощно и не прекъснато лови  намалени   аимове , 8 битови , 16 битови и какви ли не още нарушители :Д:Д Та с една дума не мисля ,че при наличието на такъв майстор ( за Fox става дума ако не се сети :Д )  ти може да се отличиш и да покажеш нещо повече от него . Но въпреки това , аз мисля че може да си му полезен ( да му мяташ смокове , да му стоиш зад някой кашон докато  той с часове дебне някой аимер , 8 битов , 16 битов или уал :Д ) ! Та да ви кажа отивате си като дуло двамата и мисля , че сървъра ще запее ако точно вие двамата  се заемете да работите в екип . Обаче трябва да ми обещаеш като станеш админ да минеш през Фох да те специализира кое как става и кой хак как се лови :) Ако направиш тази специализация просто няма да имаш проблеми с нищо :Д  А сега сериозно казано не си конфликтен и не създаваш проблеми . И има нужда от нови кадри където имат желанието и възможността да отделят време . Имаш ДА ОТ МЕН ! 

преди 4 часа, VLADI 1914 said:

Ааа теб те знам много добре :Д Обаче нямаш късмет защото точно в тоз сървър  имаме специалист който спи денонощно и не прекъснато лови  намалени   аимове , 8 битови , 16 битови и какви ли не още нарушители :Д:Д Та с една дума не мисля ,че при наличието на такъв майстор ( за Fox става дума ако не се сети :Д )  ти може да се отличиш и да покажеш нещо повече от него . Но въпреки това , аз мисля че може да си му полезен ( да му мяташ смокове , да му стоиш зад някой кашон докато  той с часове дебне някой аимер , 8 битов , 16 битов или уал :Д ) ! Та да ви кажа отивате си като дуло двамата и мисля , че сървъра ще запее ако точно вие двамата  се заемете да работите в екип . Обаче трябва да ми обещаеш като станеш админ да минеш през Фох да те специализира кое как става и кой хак как се лови :) Ако направиш тази специализация просто няма да имаш проблеми с нищо :Д  А сега сериозно казано не си конфликтен и не създаваш проблеми . И има нужда от нови кадри където имат желанието и възможността да отделят време . Имаш ДА ОТ МЕН ! 

Владко ,Владко винаги бързаш и все грешиш ! Стария Фокс ,докато не провери не казва като теб Да на всеки ! Гледай какво става :

http://prikachi.com/images.php?images/682/8949682x.jpg Това е нашето момче нали?

Справка в банлистата какво казва за него :

http://prikachi.com/images.php?images/684/8949684V.png опа опити за да играе с уалл ! 

От мен имаш Голямо НЕ! 

Аз лично мисля че можем да му дадем шанс да опита защото действително е един от най редовните играчи в сървара.Не е конфликтен така че моят глас е ЗА да се пробва.Успех по нататък

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...