Jump to content

За или Против скиновете

jocky

Recommended Posts

Тъй като много хора включително и Аз се оплакват от бъгавите скинове специално от женските, нека всеки да даде своя глас За или Против скиновете, всеки да изкаже мнение и да обясни защо е За и защо Против.

Аз съм твърдо против бъгавите скинове! Не един път ми се е случвало да стрелям точно в тях и да ги мисва супер брутално и направо ми идва да си захапя  монитора...

Аз нямам никакви бъгове със скиновете това,че ги мискаш не мисля,че е от скина според мен скиновете трябва да си останат :) 

Edited by Guardian Angel
Играчи които не влизат в сървърите няма смисъл да си дават гласа !
  • Upvote 1

Аз ще отговоря така , че съм ЗА да има скинове. Дали ще са тези или други нямам особени претенции. Единствената забележка , която имам към тези скинове е че при клякане на терористите прекалено много се вдлъбва в земята , а пък женските скинове ми идват някак си малко тънки и в действителност е малко по-трудно да се целят. Иначе като цяло ми е забавно да има малко разнообразие :)

• Upvote 1

Абсолютно ПРОТИВ , не знам за какво са изобщо.. Не е до мисване , а до това ,че те просто насичат и са супер криви самите скинове ...

преди 1 час, ALexandr0w ! said:

Аз ще отговоря така , че съм ЗА да има скинове. Дали ще са тези или други нямам особени претенции. Единствената забележка , която имам към тези скинове е че при клякане на терористите прекалено много се вдлъбва в земята , а пък женските скинове ми идват някак си малко тънки и в действителност е малко по-трудно да се целят. Иначе като цяло ми е забавно да има малко разнообразие :)

Много вярно !

Това с мисването може да идва и от лагав играч, който не е задължително да е със скин ! Мис-а се случва при всички играчи, особено при тези който разликата от вашата латенсия, и тяхната латенсията е в повече от допустимото ! 

А това, че клякането им потъва леко в земята, къв пък е толкова проблема в това ? Просто сваляте мерника една идея по-надолу и го пребивайте !

Единственото което може да се приеме като лек проблем е, че женските са слабички да ... но пък "две добри" е много трудно понякога да се съчетаят.

т.е.  хем да са хубави скинове, хем пък и да нямат абсолютно никаква забележка. В случая женските са хубави, но пък слаби... другия вариант е да се намерят грозни и дебели :lol3:

Мисля, че темата е малко излишна.

• Upvote 4

Темата не е излишна никак, много играчи недоволстват от женските скинове, не съм само аз! Аз съм 3А махане на скиновете! Абсолютно излишни са! Който иска разнообразие има достатъчно различни сървъри.. да влизат в Warcraft, Gungame... Удоволствието от играта се губи! Може да прозвучи клиширано, но играя в сървърите единствено защото хита що-годе бива, искам да продължа да играя затова пускам тази тема, иначе не бих си хабил думите в някакъв си форум,дори не знаех как се пуска тема до преди 3 часа..

преди 9 часа, jocky said:

Темата не е излишна никак, много играчи недоволстват от женските скинове, не съм само аз! Аз съм 3А махане на скиновете! Абсолютно излишни са! Който иска разнообразие има достатъчно различни сървъри.. да влизат в Warcraft, Gungame... Удоволствието от играта се губи! Може да прозвучи клиширано, но играя в сървърите единствено защото хита що-годе бива, искам да продължа да играя затова пускам тази тема, иначе не бих си хабил думите в някакъв си форум,дори не знаех как се пуска тема до преди 3 часа..

Дали да не прочетеш отново това горе дето съм написал ?!? И после пак потвърди, че не е излишна !!!

Обяснил съм общо за мисването от какво може да е ! Не си внушавайте, че да идва мис само от скиновете !

Клякането също не би трябвало да ви е проблем, просто целете по надолу !

Единствени проблем с женския скин е, че е слаб !!! Ако искате да е дебел, и да се цели добре, то той трябва да бъде заменен с по-грозен такъв. 

Ама иди и кажи на една жена че е грозна и дебела ако си мъж. :lol3: 

Против съм !!!

• Upvote 1

Преди 42 минути, ⚡︎⚡︎Hell⚡︎⚡︎ said:

Това с мисването може да идва и от лагав играч, който не е задължително да е със скин ! Мис се случва при всички играчи, особено при тези който разликата от вашата латенция и тяхната латенсията е в повече от допустимото ! 

А това, че клякането им потъва леко в земята, къв пък е толкова проблема в това ? Просто сваляте мерника една идея по-надолу и го пребивайте !

Единственото което може да се приеме като лек проблем е, че женските са слабички да ... но пък две добри дела е много трудно понякога да се съчетаят. Т.е. хем да са хубави скинове, хем пък и да нямат абсолютно никаква забележка. В случая женските са хубави, но пък слаби... другия вариант е да се намерят грозни и дебели :lol3:

Мисля, че темата е малко излишна.

Не може ли просто да са си нормални скинове ,защо трябва да са такива аз това не разбирам и никой не ми отговаря !

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...