Jump to content

Проблем със сървър, картите в него и админ

Jane Doe

Recommended Posts

Здравейте, чудех се къде да напиша това и ми се струва , че тук му е мястото.

Понеже това за мен е проблем, затова го пиша тук.

Искам да помоля админите в warcraft сървъра, като дойде някоя карта, да не я сменят веднага на дъст 2.

Това е сървър с различни карти и аз искам да ги играя всичките. Тъкмо влязох да пострелям преди малко и хоп админа смени пак на дъст 2.

Има си dust 2 only сървъри и който иска може да влиза там да играе. Но warcraft сървъра не е dust 2 only , така че пак ще помоля всички админи :

Моля оставяйте да играем картите , които са сложени в сървъра и не сменяйте на дъст 2 всеки път.

Е не... аз не искам да се наказва админа, който смени картата и отгоре на всичкото излезе. Значи влезе смени на дъст 2 и излезе. Даже няма да кажа кой беше, защото все още е нов. :) 

Въпроса е принципен. Писах , за да се има в предвид и да не се повтаря това нещо всеки път.

Виждам, че в тази верига повечето хора са съвестни и културни и мисля , че ще се обърне внимание на това.

Поздрави :)

преди 3 часа, Siska said:

Е не... аз не искам да се наказва админа, който смени картата и отгоре на всичкото излезе. Значи влезе смени на дъст 2 и излезе. Даже няма да кажа кой беше, защото все още е нов. :) 

Въпроса е принципен. Писах , за да се има в предвид и да не се повтаря това нещо всеки път.

Виждам, че в тази верига повечето хора са съвестни и културни и мисля , че ще се обърне внимание на това.

Поздрави :)

Очаквам да споделиш името на админ-а който сменя на дъст2 + някакво доказателство за да му бъдат отнети правата! Ако не искаш да споделиш,все пак ми кажи към колко часа е станало това за да проверя в логовете и да се сбогуваме.

По принцип като смени картата аз излязох и веднага написах тези неща. Но моля те не взимай толкова строги мерки. Той е мислел , че прави нещо добро и освен това е нов. Но се надявам за напред да не се повтаря и затова написах темата. Ако пак се случи нещо такова ще зная да си пазя демото. А иначе после като се смени пак влязох за малко и демото ще е от следващата карта. Благодаря , че обръщате внимание веднага на всичко , което пиша. :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...