Jump to content

Zombie Plague Advanced

THE LEGEND

Recommended Posts

Здравейте! Реших да ви предложа следното нещо и то е да бъде пуснат нов сървър с който аз лично бих се заел за популяризирането и ще се ангажирам за 2-3 дни да направя един мод с повече олекотени неща по него раси нива и такива интересни неща в него. Преди бях сглобил един такъв мод,сървъра си беше пълен защото са малко редактираните модове с фън условия в БГ,но за съжаление ми изгоря харда и мода си замина.Мога да се ангажирам за мода ако ми бъде дадена тази възможност. 

• Upvote 1

• 2 months later...

Здравей, приятел. Преди да пуснеш темата трябваше малко да поразгледаш форума и да видиш, че в момента има още няколко предложения за нови сървъри и на всички е отговаряно по един и същ начин: Че в момента няма да се пускат нови сървъри и ще бъдем уведомени като това се случи за да гласуваме какъв искаме да е той. 

Преди 5 минути, MARIQNKO said:

Здравей, приятел. Преди да пуснеш темата трябваше малко да поразгледаш форума и да видиш, че в момента има още няколко предложения за нови сървъри и на всички е отговаряно по един и същ начин: Че в момента няма да се пускат нови сървъри и ще бъдем уведомени като това се случи за да гласуваме какъв искаме да е той. 

Мариянко е прав.

Предлагам да се заключи темата.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...