Jump to content

War3 Качване по картите

Guardian Angel

Recommended Posts

Тъй като все по-често зачестяват оплакванията и въпросите поради незнание относно сървъра къде е позволено и къде не е качването от тая вечер са въведени Block Zones . Проблемните места по играните карти са очертани и там вече не може да се качвате, при опит да го направите просто ще се сблъскате с невидима стена. Щом дадено място е свободно за достъп то тогава съм сметнал че няма нищо нередно играч да стои там или просто съм пропуснал, за това ако се колебаете сигнализирайте.

Ако съм пропуснал нещо и мислите че трябва да се ограничи друго място в някоя карта просто направете снимка на въпросното място и я качете тук .

• 3 months later...

Здравейте, става въпрос за тези две карти 1) de_aztec15 и 2) de_dustyaztec , кaкто се вижда са еднотипни, НО мисля,че трябва да бъде блокирана областта в червено и оранжево. Ако тази в оранжево е макар и достъпна по някакъв начин, то тази в червено е редно да не бъде.
Не мисля, че трябва точно там да се допускат играчи, защото през цялото време се стой от поне 2-ма, които чакалят с Human(и/или друга раса)  и дефакто това влияе на играта, било то чрез постоянни фрагове върху врага им и недопускането минаване през тази част, било то и чрез изнервяне на противника,защото играта бива нарушена от такива хора.
На de_dustyaztec е наложително тази промяна да бъде направена поради черния фон, който позволява сливане на цветовете и от там се получава мнооогооо слаба видимост на даден човек,попаднал в ограденото от мен пространство,да не говорим, че ако е Human, почти не се вижда.
Дал съм само тези два кадъра на картите, но предложението ми е за цялата площ, в която има такива участъци.

6b70e650297d4ca7a812ba78f18bb039.jpg
2712af7180784fa0941dee3547148e46.jpg

Не съм попадал на нея,но щом това се оправи,ще е наистина хубаво и другите да се оправят по същия критерий,за да има някакъв шаблон на следване относно тази ситуация с качването.

Забравих да видя на dust2 дали може над СТ базата по същата тази територия ако може някой да сподели

f59e94ed567245c084ac9001acd3bbd3.jpg

2d174e0a85254f52b443f6589319217c.jpg

bb2507498fdc43d1971e0d3b51106934.jpg